SOS اضطراری از طریق ماهواره iPhone YT
اپل در بیانیه مطبوعاتی خود با اعلام اینکه Emergency SOS و Find My از طریق ماهواره برای مدل‌های iPhone 14 و iPhone 14 Pro اواخر امروز عرضه می‌شود، اشاره کرد که این ویژگی در ماه دسامبر در فرانسه، آلمان، ایرلند و بریتانیا در ماه دسامبر ارائه می‌شود. اولین سرویس در آمریکای شمالی. در ماه سپتامبر، گزارشی ادعا کرد که اپل تا قبل از پایان سال 2022، SOS اضطراری را از طریق ماهواره در کشورهای دیگر راه اندازی خواهد کرد و پس از آن در سال آینده، مناطق بیشتری نیز راه اندازی خواهند شد.

داستان های محبوب

اپل با اقدام کلاسی ادعا می کند که کاربران را با وجود تضمین حریم خصوصی ردیابی می کند

اپل امروز رسماً ویژگی جدید Emergency SOS از طریق ماهواره را که برای مدل‌های آیفون 14 در دسترس است، راه‌اندازی کرد، بنابراین فکر کردیم آن را آزمایش کنیم تا ببینیم چگونه کار می‌کند. برای ویدیوهای بیشتر در کانال YouTube MacRumors مشترک شوید. SOS اضطراری از طریق ماهواره به گونه‌ای طراحی شده است که به کاربران امکان می‌دهد در مواقعی که اتصال تلفن همراه یا WiFi در دسترس نیست، مانند زمانی که خارج از …

چه زمانی باید منتظر راه اندازی SOS اضطراری از طریق ویژگی ماهواره ای در آیفون باشیم

بلومبرگ گزارش می دهد که اپل با یک اقدام کلاسی فدرال پیشنهادی روبرو است که ادعا می کند فعالیت های تلفن همراه کاربران را بدون رضایت آنها و با وجود تضمین حفظ حریم خصوصی، برخلاف قانون تجاوز به حریم خصوصی کالیفرنیا ثبت می کند. در شکایتی که توسط شهروند نیویورک و مالک آیفون 13 الیوت لیبمن تنظیم شده است، اپل متهم به تضمین “کاملا نادرست” است که کاربران کنترل اطلاعاتی را در دست دارند…

بهترین تخفیف‌های جمعه سیاه اولیه در Apple TV 4K، AirPods، iPad، MagSafe، و موارد دیگر

همه چیز برای سال 2022 شروع به پایان می کند، اگرچه هنوز با چند آیتم دیگر از جمله iOS 16.2 که از طریق آزمایش بتا با برخی ویژگی ها و ترفندهای جدید در حال انجام است، هنوز کاملاً به آنجا نرسیده ایم. با نگاهی بیشتر به آینده، ما منتظر اخبار زیادی برای سال 2023 هستیم، چرا که آیفون 15 به طور طبیعی پرچمدار معرفی شده در سال خواهد بود، و ما در حال شنیدن خبرهای مناسبی هستیم.

اپل سفت‌افزار جدیدی را برای AirPods 2، AirPods 3، AirPods Pro 1 و AirPods Max منتشر کرد.

داستان های مرتبط

SOS اضطراری آیفون 14 از طریق ماهواره امروز برای مشتریان در ایالات متحده و کانادا عرضه می شود

سه شنبه 15 نوامبر 2022 ساعت 5:04 صبح به وقت PST توسط سامی فتحی

اپل امروز Emergency SOS خود را از طریق سرویس ماهواره‌ای در ایالات متحده و کانادا راه‌اندازی کرد، و در حالی که این ویژگی برای کمک به کاربران در مواقع اضطراری واقعی طراحی شده است، ماهواره‌های اپل همچنین این امکان را برای هر کسی فراهم می‌کند که هر زمان که از شبکه خارج است، موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارد. عملکرد جدید به این معنی است که اکنون می توانید مکان خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید، حتی اگر آیفون 14 شما تلفن همراه نداشته باشد.

در اینجا نگاهی دقیق‌تر به SOS اضطراری آیفون 14 از طریق ویژگی ماهواره‌ای که امروز در دسترس است آورده شده است.

سه شنبه 15 نوامبر 2022 ساعت 5:44 صبح به وقت PST توسط سامی فتحی