بازی اکشن ماجراجویی بقا «No Man’s Sky» اکنون برای مک در استیم در دسترس است و «سورپرایز دیگری» از استودیوی Hello Games در «آینده ای نزدیک» دنبال خواهد شد.

در WWDC سال گذشته، اپل اعلام کرد که No Man’s Sky تا پایان سال 2022 برای آی‌پد و مک در دسترس خواهد بود. Hello Games این مهلت را از دست داد و این بازی بالاخره از امروز برای مک در دسترس است. شان موری، بنیانگذار Hello Games، اوایل این هفته دو اطلاعیه مربوط به اپل را به اشتراک گذاشت. امروز، موری ظاهراً تأیید کرد که راه‌اندازی برای مک یکی از دو اعلامیه‌ای است که به اشتراک گذاشته شده است، به این معنی که به زودی یکی دیگر از آن‌ها منتشر می‌شود.

در حالی که دومین معرفی احتمالاً انتشار No Man’s Sky برای iPad است، زیرا عنوان آن در کنار نسخه مک در WWDC سال گذشته معرفی شده بود، این شایعه به این گمانه‌زنی می‌پردازد که Hello Games می‌تواند روی یک بازی برای هدست واقعیت ترکیبی اپل کار کند. ، که به طور گسترده انتظار می رود کمتر از یک هفته دیگر در WWDC معرفی شود.

No Man’s Sky در حال حاضر بر روی چندین پلتفرم VR از جمله رایانه شخصی و پلی استیشن VR در دسترس است. زمانی که این بازی سال گذشته در WWDC نمایش داده شد، روی مک با تراشه M1 بازی شد. از آنجایی که شایعه شده است که هدست اپل دارای حداقل یک تراشه مبتنی بر تراشه M2 علاوه بر پردازنده سیگنال تصویر اختصاصی است، باید بیش از توانایی اجرای بازی باشد.

Hello Games همچنین با اپل برای انتشار بازی ها در Apple Arcade همکاری کرده است. با توجه به بحث‌های اپل با Hello Games در سال‌های اخیر، وجود No Man’s Sky در میان موج اولیه بازی‌های موجود در هدست واقعیت ترکیبی اپل دور از ذهن نیست.

در حالی که برخی شایعات حاکی از آن است که هدست اپل تمرکز خاصی بر روی بازی ندارد، بلومبرگمارک گورمن بارها به بازی، رسانه و ارتباطات به عنوان سه اولویت اصلی دستگاه اشاره کرده است. طبق گزارش‌ها، اپل با تعدادی از توسعه‌دهندگان بازی کار می‌کند تا به آنها کمک کند محتوای موجود خود را برای واقعیت ترکیبی به‌روزرسانی کنند و انتظار می‌رود این شرکت مجموعه‌ای قوی از ابزارهای توسعه‌دهنده را برای ایجاد تجربیات برای هدست ارائه کند.

No Man’s Sky هم اکنون در Steam برای مک در دسترس است و به زودی در Mac App Store نیز عرضه خواهد شد.

داستان های محبوب