در حالی که او انتظار دارد مدل‌های جدید آی‌پد پرو با تراشه M2 در چند روز آینده معرفی شوند، گورمن گفت که بعید است مک‌بوک پروهای جدید در کنار آی‌پد پرو بعدی عرضه شوند. در عوض، او گفت که مک‌بوک پروهای جدید «در مسیر عرضه در آینده نزدیک هستند» و خاطرنشان کرد که اپل اغلب مک‌های جدید را در ماه نوامبر عرضه می‌کند، مانند مک‌بوک پرو اصلی ۱۶ اینچی در سال ۲۰۱۹ و اولین مک‌های مجهز به تراشه M1. در سال 2020

اپل قصد دارد تا macOS Ventura را در کنار iPadOS 16 در هفته 24 اکتبر عرضه کند. بلومبرگمارک گورمن. گورمن در آخرین خبرنامه خود گفت که نسخه اول macOS Ventura از مدل های جدید مک بوک پرو 14 و 16 اینچی پشتیبانی می کند که انتظار می رود در “آینده ای نزدیک” عرضه شوند.

گورمن بار دیگر تاکید کرد که اپل در حال کار بر روی یک مک مینی به روز شده با تراشه M2 است. اپل آخرین بار در سال 2020 مک مینی را با تراشه M1 به روز کرد و همچنان به فروش پیکربندی های اینتل با قیمت بالاتر با گزینه های پردازنده Core i5 و Core i7 ادامه می دهد.

اپل به طور سنتی در اواخر پاییز به‌روزرسانی‌های آی‌پد و مک خود را با رویدادهای پرشور آغاز می‌کند، اما عرضه امسال کمتر خواهد بود. اپل این محصولات را بدون آن گونه که در ماه سپتامبر و با معرفی آیفون 14 شاهد بودیم، در وب سایت خود عرضه خواهد کرد.

طبق گزارش‌ها، اپل در حال کار بر روی نسخه جدیدی از برنامه Messages است که می‌تواند در کنار هدست واقعیت ترکیبی آن در سال آینده منتشر شود. فاش کننده توییتر معروف به “Majin Bu” امروز ادعا کرد که اپل در حال کار بر روی نسخه کاملاً جدیدی از iMessage است که دارای نمای خانه جدید، اتاق های گفتگو، کلیپ های ویدئویی و موارد دیگر است. ظاهراً این برنامه «ویژگی‌های جدید چت در واقعیت افزوده» را ارائه می‌کند و به این ترتیب، «باید» …