به گفته تحلیلگر مینگ چی کو، اپل در نیمه دوم سال 2024 عرضه انبوه هوم پاد مینی نسل دوم را آغاز خواهد کرد.

هوم پاد مینی پنج رنگ
در آخرین خود توییت کو با به اشتراک گذاشتن اطلاعات صنعت، گفت، تامین کننده اپل، گورتک، “NPI و سفارشات مونتاژ را برای HomePod mini‌ 2 ایمن کرده است، که ارسال انبوه آن در 2H24 آغاز خواهد شد.” NPI مخفف New Production Introduction است که فرآیندی ساختاریافته برای تبدیل ایده محصول به محصول نهایی کامل است که می تواند به طور کامل بازتولید شود.

مطابق با بلومبرگمارک گورمن، اپل در حال حاضر فعالانه روی نسخه جدیدی از هوم پاد مینی کار نمی کند، بنابراین پیش بینی کو تا حدودی غافلگیرکننده است. هیچ ویژگی جدید آشکاری که برای HomePod mini مورد نیاز باشد وجود ندارد و می‌توان مواردی مانند Siri و یکپارچه‌سازی اپلیکیشن‌ها را در پشت آن انجام داد.

به نوبه خود، گورمن معتقد است که اپل در حال کار بر روی “اسپیکرهای جدید با صفحه نمایش و دوربین” است و گفته می شود که اپل در حال توسعه مدل های هوم پاد با نمایشگر و دوربین برای رقابت با دستگاه هایی مانند Nest Hub Max گوگل، آمازون Echo Show و پورتال فیس بوک با این حال، مشخص نیست که آیا این نوع دستگاهی است که Kuo به آن اشاره می کند.

با این وجود، کو معتقد است شواهد کافی وجود دارد که نشان دهد اپل قصد دارد نسخه جدیدی از بلندگوهای هوشمند کوچکتر خود را عرضه کند و با واگذاری مسئولیت های NPI و مونتاژ به Goertek، تامین کننده قادر خواهد بود تاثیر منفی ناشی از از دست دادن سفارشات را جبران کند. به مسائل مربوط به تولید مربوط به تولید AirPods Pro 2 آن.

داستان های محبوب

گزارش نکات برجسته خطر استفاده از AirTag برای سگ ردیاب

AirTags ممکن است راهی مناسب برای ردیابی سگ هایی باشد که ممکن است از بند خارج شوند یا گم شوند، اما همانطور که در گزارشی از وال استریت ژورنال بیان شده است، خطرات مرتبط با این عمل وجود دارد. با قطر 1.26 اینچ، AirTag ها می توانند به راحتی روی قلاده سگ قرار بگیرند، اما این اندازه همچنین باعث می شود که دستگاه های ردیاب به اندازه کافی کوچک باشند تا بتوانند آن را ببلعند، حداقل برای یک سگ با جثه متوسط ​​تا بزرگ، و …

پنج ویژگی جدید iOS که اواخر امسال به آیفون شما می‌آیند

اپل قبلاً چندین ویژگی iOS آینده را اعلام کرده بود که انتظار می‌رود امسال به آیفون اضافه شوند. برخی از ویژگی ها را می توان با iOS 16.4 معرفی کرد، که به زودی وارد آزمایش بتا می شود، در حالی که برخی دیگر در اواخر سال ارائه می شوند. در زیر، ما پنج ویژگی جدید iOS را که انتظار می‌رود در سال 2023 راه‌اندازی شوند، مرور کرده‌ایم، مانند گزینه تامین مالی Apple Pay Later برای خرید…

دستگاه سیلیکونی اپل بزرگ بعدی ممکن است مک یا آیپد نباشد

بر اساس گزارش های اخیر، دستگاه بعدی اپل با تراشه سیلیکونی اپل ممکن است مک یا آی پد نباشد، بلکه یک صفحه نمایش خارجی پیشرفته است. انتظار می‌رود این نمایشگر که در سال جاری وارد بازار می‌شود، چیزی بین نمایشگر استودیویی 1599 دلاری و نمایشگر Pro Display XDR با دلار 4999 دلاری باشد – اما اطلاعات دقیق‌تری درباره موقعیت و قیمت دستگاه هنوز مشخص نیست. در حالی که …

اپل تجربه جدید CarPlay را در اواخر امسال با این 5 ویژگی عرضه می کند

در ژوئن 2022، اپل نسل بعدی CarPlay را پیش‌نمایش کرد و نوید یکپارچگی عمیق‌تر با عملکردهای خودرو مانند A/C و رادیو FM، پشتیبانی از نمایشگرهای متعدد در داشبورد، گزینه‌های شخصی‌سازی و موارد دیگر را داد. اپل می گوید اولین وسایل نقلیه با پشتیبانی از تجربه نسل بعدی CarPlay در اواخر سال 2023 با خودروسازان متعهد از جمله آکورا، آئودی و … معرفی خواهند شد.

هوم پاد جدید هنوز هم می تواند برخی از سطوح چوبی را لکه دار کند

هنگامی که هوم پاد اصلی در سال 2018 راه اندازی شد، مشخص شد که این اسپیکر می تواند حلقه های سفیدی را روی برخی از سطوح چوبی به جا بگذارد. اکنون، مارکز براونلی، یوتیوب‌بر معروف تأیید کرده است که این مشکل با هوم پاد جدید تا حدی کمتر وجود دارد. او در یک آزمایش کنار هم نشان داد که هوم پاد نسل دوم سفید یک حلقه سفید رنگ بر روی سطح چوبی که اسپیکر را روی آن قرار داده بود، باقی گذاشته است.

اپل توضیح می دهد که چرا HomePod دوباره عرضه شد، محدودیت Wi-Fi 4 و موارد دیگر

متیو کاستلو، معاون مهندسی سخت‌افزار اپل و آلیس چان، کارمند بازاریابی محصول، اخیراً در مصاحبه‌های گسترده درباره این اسپیکر هوشمند، با مجله مردان و TechCrunch درباره هوم پاد جدید نسل دوم صحبت کردند. اپل در مارس 2021 پس از گزارش‌های متعدد نشان داد که فروش این اسپیکر کم‌رنگ بوده، هوم پاد اصلی را متوقف کرد، اما چان به Men’s …