داستان های محبوب

اپل تجربه جدید CarPlay را در اواخر امسال با این 5 ویژگی عرضه می کند

انتظار می رود نسل بعدی آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس اپل طبق معمول در ماه سپتامبر معرفی شوند. در حال حاضر، شایعات حاکی از آن است که این دستگاه ها حداقل دارای هشت ویژگی انحصاری خواهند بود که در آیفون 15 و آیفون 15 پلاس استاندارد موجود نیستند. مروری بر هشت ویژگی که شایعه شده است در انحصار مدل‌های آیفون 15 پرو هستند: تراشه A17: مدل‌های آیفون 15 پرو به A17 مجهز می‌شوند.

داستان های برتر: iOS 16.3 منتشر شد، شایعات آیفون 15 پرو، نکات و ترفندهای macOS و موارد دیگر

به گفته مینگ چی، تحلیلگر اپل، آیفون 16 پرو مکس 2024 (یا اولترا در صورتی که اپل طرح نامگذاری آیفون را تغییر دهد) همچنان تنها مدل آیفونی خواهد بود که سال آینده دوربین پریسکوپی پیشرفته و ارتقا یافته با قابلیت های زوم جدید را دریافت خواهد کرد. کو.

(4/5)
همانطور که قبلا پیش بینی شده بود، بالاترین مدل 2H23 مدل جدید آیفون 15 (15 پرو مکس یا 15 اولترا) از دوربین پریسکوپ استفاده می کند. بازار انتظار داشت که افزودن دوربین‌های پریسکوپ به مدل‌های آیفون بیشتر باعث افزایش تقاضا برای ارتقاء لنز در سال‌های 2023-2024 شود. — 郭明錤 (Ming-Chi Kuo) (@mingchikuo) 31 ژانویه 2023

اطلاعات کو در تضاد با گزارش اخیر است الککه گفته شده است که لنز پریسکوپ “Folded Zoom” هم در آیفون 16 پرو و ​​هم در آیفون 16 پرو مکس سال آینده در دسترس خواهد بود.

دوربین عقب آیفون 14 پرو
همانطور که قبلا چندین بار شایعه شده است، اپل امسال فناوری لنز پریسکوپ را به آیفون 15 پرو مکس بزرگتر محدود می کند، شاید به دلیل فضایی که سخت افزار نیاز دارد. انحصار نگه داشتن لنز پریسکوپ برای آیفون 16 پرو مکس نیز باعث می‌شود که اپل سنتی را بشکند که اغلب ویژگی‌های جدیدی را به عنوان انحصاری برای یک آیفون معرفی می‌کند و بعداً با عرضه دستگاه‌های نسل بعدی به مدل‌های دیگر آیفون گسترش می‌یابد.