به دلیل تاخیرهای طولانی در حمل و نقل و رکود اقتصادی، کو معتقد است که بیشتر تقاضا برای مدل های آیفون 14 پرو در این سه ماهه به جای اینکه به تعویق بیفتد، به سادگی “ناپدید” می شود، و این نشان می دهد که بسیاری از مشتریانی که در حال حاضر آیفون 14 پرو را خریداری کرده اند، باز نخواهند گشت. پس از بهبود عرضه، دستگاه را در ژانویه یا بعد از آن سفارش دهید.

داستان های محبوب

همه تخفیف‌های جمعه سیاه اپل که هنوز هم می‌توانید دریافت کنید

به گفته تحلیلگر مینگ چی کو، به دلیل اعتراضات کارگری در کارخانه اصلی آیفون فاکسکان در چین، عرضه آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس در سه ماهه چهارم سال 2022 به طور قابل توجهی کمتر از توافق بازار خواهد بود.

اپراتورهای تلفن همراه همیشه در طول تعطیلات صرفه جویی زیادی در جدیدترین مدل های آیفون ارائه کرده اند و Cyber ​​Monday نیز تفاوتی ندارد. ما در حال پیگیری پیشنهادات قابل توجه در دستگاه های iPhone 14 و iPhone 14 Pro از AT&T، Verizon و T-Mobile هستیم. برای صرفه جویی بیشتر، مراقب مدل های قدیمی تر مانند آیفون 13 باشید. توجه: MacRumors شریک وابسته برخی از این فروشندگان است. وقتی روی یک…

Nothing Phone 1 سطح باتری AirPods را پس از آخرین به‌روزرسانی سیستم‌عامل نشان می‌دهد

در حالی که ما در حال حاضر نشانه های روشنی در مورد انتظارات از نسل چهارم آیفون SE داریم، در حال حاضر سه سوال اصلی در مورد این دستگاه وجود دارد. سایت چینی MyDrivers و Jon Prosser افشاگر بر این باورند که iPhone SE قرار است در تجسم بعدی خود به سمت طراحی شبیه به iPhone XR حرکت کند که شامل حذف دکمه Home و اضافه کردن یک بریدگی است.منبع

اپل امروز اعلام کرد که اپلیکیشن Oceanic+ از امروز برای اپل واچ اولترا در دسترس است. این اپلیکیشن که توسط Huish Outdoors با همکاری اپل طراحی شده است، به عنوان یک کامپیوتر غواصی برای غواصی تفریحی در عمق تا 40 متر/130 فوت عمل می کند. اپل در حال حاضر یک برنامه عمق پایه را در Apple Watch Ultra برای مشاهده عمق فعلی، حداکثر عمق رسیده، دمای آب و … ارائه می دهد.