iOS 16.2 بتا امتیازات ورزشی زنده را در صفحه قفل و Dynamic Island از طریق برنامه Apple TV دوباره فعال می کند

(با تشکر، مایک کوین و یوسف سالم!)

منبع

برای آزمایش این ویژگی با آیفون در iOS 16.2 بتا، برنامه تلویزیون را باز کنید و برای بازی پشتیبانی شده روی دکمه «دنبال کردن» ضربه بزنید. اپل می گوید این ویژگی برای بازی های MLB برای کاربران ایالات متحده، کانادا، استرالیا، بریتانیا، برزیل، مکزیک، ژاپن و کره جنوبی، علاوه بر بازی های NBA و لیگ برتر فقط برای کاربران ایالات متحده و کانادا در دسترس است. این ویژگی احتمالاً در آینده به لیگ های ورزشی دیگر نیز گسترش خواهد یافت.

این ویژگی به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تا امتیازات ورزشی زنده را در یک نگاه روی صفحه قفل و در جزیره دینامیک در مدل‌های آیفون 14 پرو مشاهده کنند.

به عنوان مثال، در طول یک مسابقه لیگ برتر، جزیره پویا یک جدول امتیازات به روز رسانی زنده با تعداد گل های زده شده توسط هر باشگاه را نشان می دهد. هنگامی که به مدت طولانی فشار داده می شود، جزیره پویا برای نمایش زمان سپری شده و اکشن بازی به بازی گسترش می یابد. هنگامی که یک آیفون 14 پرو قفل است، و در تمام مدل های آیفون دیگر، امتیاز در صفحه قفل نشان داده می شود.

iOS 16 Live Activities Sports MLB
در اواسط دوره آزمایش بتای iOS 16.1، ادغام Live Activities در برنامه تلویزیون غیرفعال شد، اما در اولین نسخه بتای iOS 16.2 که این هفته برای توسعه دهندگان عرضه شد، دوباره فعال شد. iOS 16.2 احتمالاً در ماه دسامبر برای عموم عرضه خواهد شد، بنابراین طبق قول اپل، این ویژگی ورزشی در نهایت در اواخر سال جاری برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

در همین حال، برخی از برنامه های ورزشی فعالیت های زنده را در iOS 16.1 ارائه می دهند، مانند هشدارهای ورزشی.

iOS 16.1 این هفته با پشتیبانی از Live Activities در برنامه های شخص ثالث برای عموم منتشر شد. با این حال، به نظر می رسد که یکپارچه سازی Live Activities برای بازی های ورزشی منتخب از طریق برنامه تلویزیون داخلی اپل به iOS 16.2 بازگردانده شده است.