HomePod 16.3 Beta: نحوه تنظیم اتوماسیون دما و رطوبت

در اواخر ژانویه، اپل به‌روزرسانی نرم‌افزار HomePod 16.3 را منتشر می‌کند که حسگر رطوبت و دما را به نسل دوم HomePod و همه مدل‌های HomePod مینی اضافه می‌کند. این مقاله نحوه عملکرد ویژگی ها و کارهایی که می توانید با آنها انجام دهید را توضیح می دهد.

این تنها یک نمونه از برخی از ویژگی های جدید موجود با به روز رسانی نرم افزار HomePod 16.3 است. این به‌روزرسانی همچنین امکان اضافه کردن صداهای محیط بازسازی‌شده به صحنه‌ها، اتوماسیون‌ها و آلارم‌ها و همچنین امکان استفاده از سیری برای تنظیم خودکارهای تکرارشونده و یافتن افرادی که در مخاطبین Find My شما هستند را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. اپل قرار است هفته آینده به‌روزرسانی نرم‌افزار HomePod 16.3 را پیش از عرضه هوم پاد جدید در 3 فوریه منتشر کند.منبع

علاوه بر این، مینی هوم پاد موجود دارای سنسور دما و رطوبت غیرفعال است که اپل در نهایت با به‌روزرسانی 16.3 آن را فعال می‌کند و اجازه می‌دهد از تنظیمات دما و رطوبت یکسان برای اهداف اتوماسیون خانگی و فعال‌سازی دستگاه استفاده شود.

ویژگی هوم پاد مینی رطوبت دما
نسل دوم هوم پاد جدید اپل دارای سنسورهای دما و رطوبت است که می تواند برای اندازه گیری آب و هوای داخل خانه استفاده شود. اما این همه ماجرا نیست. نرم افزار جدید 16.3 HomePod که در حال حاضر در نسخه بتا است، به شما امکان می دهد تا بر اساس این اندازه گیری ها اتوماسیون ها را اجرا کنید.

اتوماسیون ما اکنون آماده فعال کردن ترموستات برای گرم کردن اتاق هر زمان که دما از اندازه‌گیری مشخص شده پایین می‌آید، است.

در زیر به شما نشان می دهیم که چگونه اطلاعات سنسور دما و رطوبت در برنامه Home ظاهر می شود و چگونه می توانید اتوماسیون ها را اضافه کنید. در مثال ما، پس از نصب نسخه بتا 16.3 بر روی یک هوم پاد مینی، مراحل لازم برای فعال کردن ترموستات برای گرم کردن اتاق را هر زمان که دمای آن به زیر 66.2 درجه فارنهایت (19 درجه سانتیگراد) رسید را طی می کنیم.

 1. باز کن صفحه اصلی برنامه را انتخاب کنید و اتاقی را که هوم پاد مینی یا نسل دوم هوم پاد در آن قرار دارد انتخاب کنید.
 2. پس از یک مرحله کالیبراسیون کوتاه در اولین استفاده، بازخوانی‌ها در بالای منوی اتاق، اندازه‌گیری‌های آب و هوای زنده را ارائه می‌کنند. ما قصد داریم به ضربه بزنید درجه حرارت خواندن
 3. روی ضربه بزنید حسگر دما برای دسترسی به کارت تنظیمات در منوی پاپ آپ را فشار دهید.
 4. روی افزودن ضربه بزنید اتوماسیون.
  خانه
 5. با استفاده از شماره گیر، سطح دمایی را انتخاب کنید که اتوماسیون را با استفاده از آن فعال می کند بالا می رود و قطره های زیر گزینه ها.
 6. استفاده کنید زمان تنظیم برای انتخاب هر زمان، در طول روز، در شب، یا زمان های مشخص.
 7. استفاده کنید مردم تنظیم برای انتخاب اینکه آیا این اتوماسیون باید بر اساس اجرا شود یا خیر وقتی من در خانه هستم یا وقتی خونه نیستم. همچنین می توانید این تنظیم را خاموش کنید.
 8. ضربه زدن بعد، سپس لوازم جانبی مورد نظر برای استفاده با این اتوماسیون را انتخاب کنید. در اینجا ما در حال انتخاب هستیم ترموستات.
  خانه
 9. ضربه زدن بعد، سپس در بالای منو نامی به اتوماسیون خود بدهید و لوازم جانبی خود را برای انجام یک عمل تنظیم کنید. در اینجا، ما ترموستات را برای گرم کردن آشپزخانه روی 71.6 درجه فارنهایت یا 22 درجه سانتیگراد تنظیم می کنیم.
 10. ضربه زدن انجام شده، سپس روی X ضربه بزنید تا کارت تنظیمات سنسور دما بسته شود.
  خانه