سایه hbo max apple tv
این مشکل که به طور گسترده توسط کاربران گزارش شده است، به نظر می‌رسد در تمامی نسل‌های Apple TV‌ 4K دارای tvOS 16.1 و آخرین نسخه HBO Max نسخه 52.50.1 که در تاریخ 16 نوامبر منتشر شد، رخ می‌دهد.

بر اساس گزارش HBO در حال کار بر روی رفع خطاهای “نمی توان عنوان بازی کرد” را که برخی از کاربران در برنامه HBO Max برای Apple TV با آن مواجه شده اند، انجام می دهد. آستانه.

در حالی که برخی از کاربران مشکل را متناوب تشخیص داده‌اند، برخی دیگر اصلاً نمی‌توانند محتوا را بدون مواجهه با خطاهای پخش پخش کنند، اگرچه برخی راه‌حل‌هایی پیدا کرده‌اند که شامل خروج اجباری از برنامه، خروج از برنامه، نصب مجدد آن، یا راه‌اندازی مجدد اپل می‌شود. تلویزیون.

داستان های محبوب

والمارت برنامه های جمعه سیاه را با فروش یک هفته ای که از امروز شروع می شود، فاش می کند

هفته گذشته مملو از معاملات جمعه سیاه اولیه بود، و اکنون که تعطیلات خرید نزدیک است، همه بهترین فروش هایی که ممکن است در هفته گذشته از دست داده باشید را مرور می کنیم و با تغییر قیمت ها و جدید شدن، به روز می کنیم. معاملات می رسد مانند تمام خریدهای تعطیلات، هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت های بهتری در اواخر فصل به بازار نیاید، اما اگر می خواهید زودتر خرید کنید،…

Best Buy برنامه های جمعه سیاه را با فروش در سراسر سایت در حال حاضر نشان می دهد

اگرچه ما چند هفته است که معاملات جمعه سیاه را دنبال می کنیم، تعطیلات خرید به طور رسمی از این هفته آغاز می شود و ما بهترین فروش را برای هر یک از خطوط تولید اپل برجسته می کنیم. در این مقاله، بهترین فروش های جمعه سیاه را در AirPods 2، AirPods 3، AirPods Pro، AirPods Pro 2 و AirPods Max خواهید دید. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است.