شفافیت تطبیقی ​​یکی از ویژگی‌های AirPods Pro 2 است که اپل هنگام معرفی هدفون‌های جدید به طور گسترده‌ای آن را برجسته کرده و آن را به تراشه جدید H2 نسبت می‌دهد. شفافیت تطبیقی ​​به گونه‌ای طراحی شده است که به AirPods Pro اجازه می‌دهد صداهای بلند آرام، مانند آژیرها، کارهای ساختمانی، یا بلندگوهای بلند در کنسرت را بدون مسدود کردن همه نویزها، ارائه دهد.

داستان های محبوب

مقایسه دوربین: آیفون 14 پرو مکس در مقابل آیفون 13 پرو مکس

تیم کوک، مدیرعامل اپل، این هفته به اروپا سفر کرده و با نشریات مختلف رسانه ای مصاحبه کرده است. واقعیت افزوده یک موضوع در حال اجرا در بحث های کوک بوده است، و این موضوعی است که او دوباره در مصاحبه با نشریه هلندی Bright که بخشی از اخبار RTL است، مطرح کرد. کوک گفت: “من فکر می کنم AR یک فناوری عمیق است که همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد.”

Gurman: رویداد اپل در ماه اکتبر بعید است، بدون تاچ آیدی برای آیفون 15

شفافیت تطبیقی ​​airpods pro
دارندگان AirPods Max و اصلی AirPods Pro متوجه تنظیمات Adaptive Transparency شدند که مدت کوتاهی پس از ارتقاء به آخرین iOS 16.1 و سیستم عامل بتای AirPods جایگزین تنظیمات شفافیت اولیه شده بود و فرض بر این بود که اپل در حال گسترش این ویژگی به دستگاه‌های دیگر است.

اپل اغلب ویژگی‌های جدیدی مانند شفافیت تطبیقی ​​را تبلیغ نمی‌کند و آن‌ها را به دستگاه‌های قدیمی‌تر نمی‌آورد، بنابراین تصمیم عجیبی بود، و منطقی است که در واقع به اشتباه اضافه شده است. این احتمال وجود دارد که برای AirPods Pro و AirPods Max اصلی هیچ پیاده‌سازی Adaptive Transparency وجود نداشته باشد و اپل به طور تصادفی تنظیمات Adaptive Transparency را برای دستگاه‌هایی که واقعاً از آن پشتیبانی نمی‌کنند قابل مشاهده است.

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل در حال توسعه مدل های جدید آیپد پرو، مک و اپل تی وی است و حداقل برخی از این محصولات در ماه اکتبر عرضه خواهند شد. با این حال، گورمن همچنان معتقد است که بعید است اپل در این ماه رویدادی برگزار کند. گورمن در آخرین نسخه خبرنامه Power On خود گفت: «آیفون 14 بزرگی که ماه گذشته رونمایی شد احتمالاً برای اپل در سال 2022 بود.