Eve Systems امروز یک به‌روزرسانی میان‌افزار آینده را برای سه دستگاه خود اعلام کرد، با سفت‌افزار جدید برای افزودن یکپارچه‌سازی Matter. جدیدترین مدل‌های Eve Energy، Eve Motion و Eve Door و Window به‌روزرسانی‌های میان‌افزار Matter را در 12 دسامبر دریافت خواهند کرد.

داستان های محبوب

iOS 16.2 با چندین ویژگی جدید در اواسط دسامبر راه اندازی می شود

قوانین جدید اتحادیه اروپا از امروز به اجرا گذاشته شد که می تواند اپل را وادار کند تا به کاربران اجازه دهد به فروشگاه های برنامه های شخص ثالث دسترسی داشته باشند و اجازه بارگذاری جانبی برنامه در آیفون و آی پد را بدهد، از جمله دیگر تغییرات گسترده ای که برای منصفانه تر و رقابتی تر کردن بخش دیجیتال طراحی شده است. بر اساس قانون بازارهای دیجیتال (DMA)، این قوانین برای غول‌های فناوری که معیارهای «دروازه‌بان» آن را برآورده می‌کنند اعمال می‌شود و آنها را مجبور می‌کند تا راه‌های مختلف خود را باز کنند.

Gurman: اپل در نظر دارد مک جدیدی برای باقیمانده سال 2022 عرضه نشود

Eve می‌گوید که تمام 14 دستگاه Eve دارای Thread به‌روزرسانی‌های رایگان سفت‌افزار Matter را در طول زمان دریافت خواهند کرد و محصولات Eve دارای گواهینامه Matter از سه ماهه اول سال 2023 برای فروش در دسترس خواهند بود.

علیرغم اینکه آخرین مدل Apple TV 4K با قیمت 50 دلار ارزان تر از مدل قبلی و با دو برابر فضای ذخیره سازی عرضه می شود، طبق گزارش ها، اپل قصد دارد یک مدل مقرون به صرفه تر Apple TV را عرضه کند. اپل تی‌وی جدید 4K در حال حاضر قیمت پایه 129 دلاری پایین‌تری دارد، در مقایسه با مدل قبلی 179 دلار، اما مینگ چی کو، تحلیلگر هوشمند اپل معتقد است که نسل بعدی تلویزیون اپل می‌تواند به فروش برسد.منبع

برخلاف شایعات مبنی بر اینکه اپل مک بوک پروهای 14 و 16 اینچی جدید مجهز به تراشه های M2 Pro و M2 Max را که هنوز معرفی نشده اند را در ماه نوامبر معرفی خواهد کرد، شایعه جدید نشان می دهد که اپل در عوض لپ تاپ های جدید را در سال آینده عرضه خواهد کرد. با توجه به پستی از حساب کاربری “yeux1122” در وبلاگ کره ای Naver، به نقل از منبع زنجیره تامین، مدل های به روز شده مک بوک پرو 14 و 16 اینچی …