داستان های محبوب

ده چیزی که AirPods Pro 2 درباره AirPods Max 2 به ما می گوید

یک نسخه کپی از جزیره دینامیک آیفون 14 پرو در قالب اپلیکیشنی به نام «dynamicSpot» در فروشگاه Google Play اندروید وارد شده است. این برنامه که هنوز در مرحله بتا است، چندین تجربه مختلف را در بالای گوشی های هوشمند به مشتریان ارائه می دهد. با توجه به برنامه، dynamicSpot در شکل فعلی خود، کنترل پخش آهنگ ها، تایمرها، وضعیت باتری و ویژگی های بیشتر را به زودی ارائه می دهد.

حکاکی‌های AirPods Pro 2 در هنگام جفت‌سازی و اتصال در iOS ظاهر می‌شوند

جمعه 23 سپتامبر 2022 ساعت 9:40 صبح به وقت محلی توسط سامی فتحی

اپل واچ اولترا روز جمعه معرفی شد. قیمت این ساعت 799 دلاری، طراحی مقاوم با قاب تیتانیوم 49 میلی‌متری، صفحه‌نمایش تخت، نوارهایی با مضمون در فضای باز، مقاومت در برابر آب تا عمق 100 متری، دکمه نارنجی روشن قابل تنظیم تا 60 است. ساعت ها عمر باتری با تنظیم کم مصرف آینده و موارد دیگر.

مطابق با گزارش قبلی، خرابی تایید می کند که اپل واچ اولترا به باتری 542 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است که 76 درصد بزرگتر از باتری 308 میلی آمپر ساعتی اپل واچ سری 8 است. این حذف همچنین نگاه دقیق‌تری به بلندگوی بسیار بزرگ‌تر Ultra ارائه می‌کند که نتایج گفته شده را در تماس‌های تلفنی بلندتر بررسی می‌کند.

به گفته نشریه زنجیره تامین DigiTimes، اپل قصد دارد مدل های جدید مک بوک پرو را در سه ماهه چهارم سال 2022 عرضه کند. این گزارش به مدل های خاصی اشاره نمی کند، اما به احتمال زیاد به نسل بعدی مک بوک پروهای 14 و 16 اینچی اشاره می کند، زیرا مدل 13 اینچی قبلاً در اوایل سال جاری به روز شده بود. عدم اطمینان در مورد زمان بندی 14 اینچی جدید و…