داستان های محبوب

اتحادیه اروپا قانونی برای تغییر آیفون به USB-C تا پایان سال 2024 تصویب کرد

iOS 16.0.2 ماه گذشته با رفع چندین باگ برای مشکلات آیفون 14، درخواست های بیش از حد اجازه کپی و چسباندن و موارد دیگر منتشر شد. اکنون، شواهد نشان می دهد که اپل در حال برنامه ریزی برای انتشار iOS 16.0.3 با رفع باگ های اضافی است. شواهدی از به‌روزرسانی نرم‌افزار iOS 16.0.3 در گزارش‌های تحلیلی MacRumors نشان داده شده است که در گذشته یک شاخص قابل اعتماد بوده است. چند وجود دارد…

سیم‌کارت اپل دیگر برای فعال‌سازی طرح‌های جدید داده سلولی در iPad در دسترس نیست

حساب – ساختن یک تیم عالی بخشی از موفقیت هر هنرمندی است. مجوزهای جدید در بخش حساب (که قبلاً مدیریت بود) راه آسانی را برای هنرمندان فراهم می کند تا کنترل کنند چه کسی به نمایه آنها دسترسی دارد تا تیم آنها بتواند وارد عمل شود و از نسخه های آینده پشتیبانی کند و محتوا را جدید و تازه نگه دارد. هنرمندان همچنین می‌توانند نقش‌های مختلفی را به افراد تیم خود اختصاص دهند و مدیران، تحلیلگران و ویراستاران نمایه را مشخص کنند.

iOS 16 سه هفته پیش با صفحه نمایش قفل قابل تنظیم، امکان ویرایش iMessages، بهبود حالت های فوکوس و موارد دیگر برای عموم منتشر شد. و در ماه‌های آتی، کاربران آیفون و آی‌پد ویژگی‌های جدیدتری دارند که منتظر آن هستند. طبق گفته اپل، ما 10 ویژگی جدید را جمع آوری کرده ایم که اواخر امسال برای آیفون و آیپد عرضه می شوند. بسیاری از ویژگی ها بخشی از iOS هستند …

Gurman: رویداد اپل در ماه اکتبر بعید است، بدون تاچ آیدی برای آیفون 15

اپل در 23 سپتامبر به طور رسمی نسخه نسل دوم AirPods Pro را با معرفی به روز شده حذف نویز فعال، شفافیت تطبیقی، صدا بهبود یافته و موارد دیگر معرفی کرد. درست در همان زمان، Bose هدفون های جدید QuietComfort II را با بسیاری از ویژگی های مشابه معرفی کرد، بنابراین فکر کردیم که این دو را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم کدام یک دارای لبه هستند. مشترک شدن در کانال MacRumors YouTube برای …

برای تماشای ویدیوهای 4K ممکن است به زودی نیاز داشته باشید که مشترک YouTube Premium باشید

بر اساس اسکرین شات های ارسال شده توسط کاربران در توییتر و ردیت، یوتیوب ممکن است تماشای ویدیوها با کیفیت 4K را در این پلتفرم منحصر به مشترکین YouTube Premium کند. در Reddit (1،2) و توییتر، برخی از کاربران اخیراً متوجه شده‌اند که در iOS و احتمالاً در سایر پلتفرم‌ها نیز، یوتیوب اکنون می‌گوید که برای تماشای ویدیوها با کیفیت 4K، کاربر باید پرداخت کننده باشد.

مدیران اپل در مصاحبه جدید درباره جزیره پویا آیفون 14 پرو صحبت کردند

طبق یک سند پشتیبانی اپل، از اول اکتبر، سیم کارت اپل دیگر برای فعال کردن طرح‌های داده سلولی جدید در مدل‌های آی‌پد پشتیبانی‌شده در دسترس نیست. سیم کارت اپل در سال 2014 معرفی شد تا به کاربران آیپد اجازه دهد برنامه های داده سلولی را از چندین اپراتور در سراسر جهان فعال کنند. سیم کارت اپل در ابتدا یک نانو سیم کارت فیزیکی بود، اما بعداً در آیپد پرو تعبیه شد.

ویدئو: AirPods Pro 2 در مقابل Bose QuietComfort II

توانایی هنرمندان برای تنظیم یک بیوگرافی سفارشی ممکن است برخی از کاربران را به یاد شبکه اجتماعی کوتاه مدت Ping اپل بیاندازد که در سال 2010 راه اندازی شد و به کاربران اجازه می داد هنرمندان مورد علاقه خود را در iTunes دنبال کنند. پینگ به هنرمندان اجازه می‌داد تا به‌روزرسانی‌های وضعیت، عکس‌ها و موارد دیگر را در پروفایل خود به اشتراک بگذارند، اما این سرویس در سال 2012 به دلیل استفاده محدود متوقف شد. با این حال، صفحات هنرمندان شخصی‌شده که اکنون منتشر می‌شوند، از نظر دامنه بسیار محدودتر خواهند بود.

مشخصات – تصویر و شخصیت کلیدی برای ارتباط با طرفداران و جذب شنوندگان جدید است. بخش جدید «نمایه هنرمند» به هنرمندان اجازه می‌دهد تا نمایه‌های Apple Music خود را کنترل کنند و به قول خودشان با طرفداران ارتباط برقرار کنند. هنرمندان می توانند برای ایجاد یک بیوگرافی سفارشی که در صفحه هنرمند Apple Music آنها نمایش داده می شود، به یک سری سوالات کوتاه پاسخ دهند. هنرمندان همچنین می‌توانند به‌طور اختیاری شهر خود (یا محل مبدا گروه‌ها)، تاریخ تولد (یا سال تشکیل گروه‌ها) را اضافه کنند و اعضای گروه، همکاران، تأثیرگذاران و ضمایر را شناسایی کنند.

بزرگنمایی هنرمند مورد علاقه موسیقی اپل
اپل جزئیات بیشتری در مورد گزینه های شخصی سازی و سایر ویژگی های جدید اضافه شده به پلتفرم Apple Music for Artists در یک اعلامیه ایمیلی به اشتراک گذاشت:

اپل امروز اعلام کرد که هنرمندان و گروه‌های موسیقی اکنون می‌توانند صفحه پروفایل Apple Music خود را با یک بیوگرافی سفارشی و گزینه اضافه کردن شهر خود، تاریخ تولد یا سال تشکیل و موارد دیگر شخصی‌سازی کنند. هنرمندان همچنین می توانند به سرعت متن آهنگ های خود را در Apple Music اضافه کنند.

متن ترانه – اشعار به بخشی جدایی ناپذیر از قابلیت کشف و تجربه شنیداری تبدیل شده است. هنرمندان اکنون می توانند متن آهنگ خود را اضافه کنند تا در کنار موسیقی خود در Apple Music ظاهر شود تا طرفداران بتوانند کلمات پشت بیت ها را بخوانند. اضافه کردن اشعار به آسانی کپی و چسباندن اشعار فرمت شده است.

در یک مصاحبه جدید، کریگ فدریگی، معاون ارشد مهندسی نرم‌افزار اپل، و آلن دای، معاون طراحی رابط انسانی اپل، درباره تفکر پشت جزیره پویا آیفون 14 پرو و ​​نحوه توسعه آن صحبت کردند. در طی مصاحبه با مجله ژاپنی Axis، فدریگی، که بر توسعه iOS نظارت دارد، گفت جزیره دینامیک نشان دهنده …