اپل AirTags را برای ردیابی اقلام ایجاد کرد و این شرکت استفاده از آنها را برای ردیابی حیوانات خانگی، کودکان یا سایر موجودات زنده توصیه نمی‌کند، زیرا آنها نیاز به یک آیفون در نزدیکی خود دارند و عملکرد ردیابی GPS داخلی خود را ندارند. این موضوع بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی را از استفاده از AirTag بر روی حیوانات خود منع نکرده است و طیف گسترده ای از قلاده ها، مهارها و سایر لوازم جانبی برای تجهیز حیوان خانگی به AirTag وجود دارد.

شبکه زهکشی سیموس را تقریباً یک مایل از جایی که شروع کرد دور کرد و او در انتهای لوله دسترسی گیر کرده بود. سازمان آتش نشانی شهرستان سن برناردینو در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد که هم تگ Apple AirTag و هم تگ ID معمولی “به امدادگران و مالکان در ردیابی توله سگ و اتحاد مجدد آنها کمک می کند.”

امتیازات Geekbench برای مک مینی جدید معرفی شده با تراشه های M2 و M2 Pro نشان دهنده افزایش قابل توجهی در عملکرد در مقایسه با مک مینی نسل قبلی و دستگاه های قبلی M1 Pro و M1 Max است. این امتیازات نشان می دهد که مک مینی با M2 Pro امتیاز تک هسته ای 1952 و امتیاز چند هسته ای 15013 را برای پیکربندی با 16 گیگابایت حافظه یکپارچه به دست آورده است. برای…