داستان های محبوب

iOS 16.2 برای آیفون با این 8 ویژگی جدید در ماه دسامبر عرضه می شود

با این تخفیف، AirPods Pro 2 اکنون پس از عرضه در ماه سپتامبر به پایین‌ترین قیمتی که تاکنون دیده‌اند، رسیده است. فروش Woot به صورت خودکار اعمال شده است، بنابراین برای مشاهده تخفیف نیازی به کد کوپنی ندارید یا باید تا زمان پرداخت منتظر بمانید.

هدفون AirPods Pro 2 اپل به قیمت پایین بی سابقه ای کاهش یافته است 197.99 دلار در Woot، از 249.00 دلار کاهش یافته است. AirPods Pro 2 در وضعیت کاملاً جدید در Woot قرار دارد و از زمان نگارش در انبار موجود است و آماده ارسال است.

AirPods Pro 2 از نظر طراحی شبیه به AirPods Pro اصلی است و دارای طراحی گرد با نوک گوش سیلیکونی و ساقه کوتاه است. اپل تراشه H2 را اضافه کرد که قابلیت‌های جدیدی از جمله حذف نویز فعال بهبود یافته و به‌روزرسانی به حالت شفافیت را با ویژگی شفافیت تطبیقی ​​که برای کاهش نویزهای بلند محیطی بدون مسدود کردن همه صداها طراحی شده است، اضافه کرد.

Candycanes airpods pro 2توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

بر اساس گزارش مارک گورمن از بلومبرگ و گزارشی در مورد به روز رسانی که امکان پشتیبانی از 5G را در هند فراهم می کند، اپل قصد دارد iOS 16.2 را در ماه دسامبر منتشر کند. این به روز رسانی در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا باقی مانده است و بسیاری از ویژگی ها و تغییرات جدید قبلاً کشف شده اند. iOS 16.2 تعدادی ویژگی جدید را معرفی می کند، از جمله اپلیکیشن جدید تخته سفید اپل Freeform، دو ویجت جدید Lock Screen برای خواب و داروها، …