Adobe Premiere و Photoshop Elements 2023 را راه اندازی کرد

حرکت عناصر فتوشاپ
ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد که هم در پریمیر و هم در فتوشاپ در دسترس هستند. به عنوان مثال، یک گزینه جدید Moving Elements طراحی شده است که به کاربران اجازه می دهد یک عنصر متحرک را به یک عکس ثابت در Photoshop Elements اضافه کنند که می تواند به عنوان MP4 یا GIF ذخیره شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های جدید Photoshop Elements و Premiere Elements، حتماً به وب سایت Adobe مراجعه کنید. به‌روزرسانی‌ها از امروز برای خرید از Adobe با قیمت 99 دلار در دسترس هستند و قیمت بسته‌بندی و ارتقا در دسترس است.

پوشش‌های چشم‌انداز برای ایجاد یک توهم عمق با قاب‌بندی سوژه با طرح‌هایی از گل‌ها، برگ‌ها، علف‌ها و موارد دیگر اضافه شده‌اند و پس‌زمینه‌ها، الگوها و آسمان‌های جدیدی وجود دارد که می‌توان آنها را در عکس‌ها قرار داد.

پوشش عناصر فتوشاپ


ویرایش‌های هدایت‌شده، که کاربران را در جلوه‌های عکس مختلف راهنمایی می‌کند، می‌تواند با استفاده از برچسب‌های کلیدواژه جستجو شود، و الگوهای کلاژ و نمایش اسلاید جدیدی برای عناصر Photoshop و Premiere وجود دارد.

Premiere Elements شامل یک ویژگی جلوه‌های هنری جدید است که به کلیپ‌های ویدیویی اجازه می‌دهد تا با سبک‌هایی که از آثار هنری معروف الهام گرفته‌اند تغییر شکل دهند، به‌علاوه بیش از 100 آهنگ صوتی جدید وجود دارد.

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با Adobe است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.منبع

Adobe امروز نسخه‌های جدید Photoshop Elements و Premiere Elements را معرفی کرد، نرم‌افزار ویرایش عکس و ویدیوی مقرون به صرفه این شرکت که هدف آن کاربران عادی است که می‌خواهند عکس‌ها و ویدیوهای خود را با ابزارهای ویرایش آسان بهبود بخشند.

در نهایت، Adobe در حال آزمایش یک برنامه همراه وب جدید Photoshop و Premiere Elements است که در ظرفیت بتا موجود است. این برنامه به محتوای ایجاد شده در Photoshop و Premiere Elements اجازه می دهد تا از هر جایی با گزینه هایی برای ایجاد نمایش اسلاید و کلاژ قابل دسترسی باشد. یک برنامه اندروید نیز وجود دارد، اما Adobe هیچ اشاره ای به برنامه iOS نکرده است.

عناصر برتر هنری


Adobe می‌گوید که بهبود عملکرد و پایداری امکان نصب 35 درصد سریع‌تر و 50 درصد زمان راه‌اندازی سریع‌تر را فراهم می‌کند. با پشتیبانی کامل از سیلیکون اپل برای M1 Mac، برنامه ها می توانند تا 70 درصد سریعتر راه اندازی شوند. اندازه اپلیکیشن ها نیز 48 درصد کاهش یافته است.