5 ویژگی و تغییرات جدید برای هوم پاد 2023 شایعه شده است


در اواخر سال جاری، انتظار می‌رود اپل یک هوم پاد جدید با اندازه کامل را دوباره معرفی کند، جانشینی برای بلندگوی هوشمند اصلی که تقریباً دو سال پیش متوقف شد.

هوم پاد کامل مشکی
ظاهرا اپل در مارس 2021 هوم پاد را به دلیل فروش کم و کمبود امکانات در مقایسه با اسپیکرهای ارائه شده توسط آمازون و گوگل متوقف کرد. به لطف مینی کوچکتر هوم پاد که اپل در سال 2020 معرفی کرد، مجموعه هوم پاد همچنان بخشی از مجموعه اپل است.

هوم پاد مینی، در شکل کوچک‌تر و قیمت ارزان‌تر 99 دلاری، موفقیت بزرگ‌تری نسبت به هوم پاد اصلی داشته است. انتظار می رود اپل در سال 2023 هوم پاد کامل را با چندین ویژگی جدید دوباره به خط تولید خود معرفی کند. در زیر، پنج ویژگی جدید و تغییراتی که از هوم پاد آینده انتظار داریم را بیان می کنیم.

1. پردازنده سریعتر

هوم پاد اصلی دارای تراشه A8 بود که به Siri، آگاهی فضایی و سایر عملیات برای بلندگو کمک می کرد. طبق گفته های هوم پاد آینده بلومبرگمارک گورمن دارای تراشه S8 به روز شده از آخرین مدل های اپل واچ است.

2. تراشه U1 Ultra Wideband

هوم پاد مینی هند آف تظاهرات


هوم پاد مینی دارای تراشه U1 Ultra Wideband است که تشخیص می‌دهد سایر دستگاه‌های مجهز به U1، مانند آخرین مدل‌های آیفون، در نزدیکی آن‌ها قرار دارند و به آن اجازه می‌دهد به سرعت صدا را به بلندگوی هوشمند منتقل کند. هوم پاد آینده می تواند دارای تراشه U1 Ultra Wideband باشد تا آن را با هوم پاد مینی برابر کند.

تراشه U1 Ultra Wideband در آینده همچنین می‌تواند تجربیات دیگری مانند انتقال داده‌های نزدیک، بهبود تجربه‌های واقعیت افزوده و توانایی ردیابی مکان دقیق کاربر را در خانه‌اش فراهم کند.

3. رابط لمسی بزرگتر با نور پس زمینه

هوم پاد مینی در کنار آیفون


هوم پاد اصلی و مینی هوم پاد دارای یک رابط لمسی با نور پس زمینه در بالای خود هستند. رابط کاربری کوچک است و تصاویر یا متنی را نشان نمی‌دهد، اما در عوض برای نشان دادن وضعیت‌های مختلف یا هنگام فراخوانی Siri، رنگ‌های مختلفی می‌درخشد.

طبق گزارش اخیر Gurman، انتظار می‌رود اپل برای HomePod آینده، ناحیه لمسی را بزرگ‌تر کند. مشخص نیست که آیا منطقه بزرگتر امکان اطلاعات غنی تر یا عملکرد گسترده تر را فراهم می کند.

4. قیمت ارزان تر

هوم پاد مینی نست صوتی آمازون اکو


زمانی که اپل برای اولین بار هوم پاد را معرفی کرد، قیمت آن 349 دلار بود که قیمتی بالاتر از اسپیکرهای هوشمند رقیب موجود در بازار است. اپل در نهایت قیمت را به 299 دلار کاهش داد تا بتواند فروش خود را افزایش دهد.

حتی با قیمت 299 دلار، کاربران همچنان به دلیل قیمت بالای آن و کاستی های سیری ناامید بودند. طبق گزارش‌های متعدد، انتظار می‌رود اپل با مدل آینده، قیمت را حتی بیشتر کاهش دهد. برای مقایسه، استودیوی اکو آمازون که ردپای کلی مشابهی در مقایسه با هوم پاد فول سایز دارد، 199 دلار قیمت دارد و به طور مستقیم با چندین سرویس از جمله Apple Music، Spotify، Smart Things سامسونگ و غیره ادغام می شود.

5. ویژگی های نرم افزار سریعتر

سه گانه ویژگی هوم پاد


تراشه A8 منبع اصلی HomePod با اندازه کامل را تامین می‌کرد که عملکرد مناسبی را برای قدرت بخشیدن به ویژگی‌های مختلف هوم پاد، مانند آگاهی فضایی، Siri‌ و موارد دیگر ارائه می‌کرد. با این حال، در سال‌های اخیر، کاربران دریافته‌اند که هوم پاد اصلی با وظایف خاصی دست و پنجه نرم می‌کند و گاهی اوقات استفاده از برخی ویژگی‌ها را دشوار می‌کند.

به لطف تراشه S8 در هوم پاد آینده، کاربران می‌توانند بهتر از ویژگی‌های نرم‌افزاری جدید مانند پشتیبانی از آخرین استاندارد اتصال خانه هوشمند Matter، قابلیت‌های بهبود یافته Siri، تشخیص سریع‌تر صدای Siri برای اعضای مختلف خانواده و غیره استفاده کنند. .منبع