سرویس محبوب مدیریت رمز عبور 1Password امروز تأیید کرد که از اوایل سال 2023 پشتیبانی از کلیدهای عبور را آغاز می کند و به کاربران امکان می دهد بدون رمز عبور وارد وب سایت ها و برنامه های پشتیبانی شده شوند. در عوض، احراز هویت بیومتریک در دستگاه‌های مورد اعتماد برای تأیید هویت شما استفاده می‌شود و حذف رمزهای عبور از معادله به این معنی است که نمی‌توان آنها را به خطر انداخت یا فیش کرد.

داستان های محبوب

اپل با اقدام کلاسی ادعا می کند که کاربران را با وجود تضمین حریم خصوصی ردیابی می کند

1Password ادعا می کند که اجرای کلیدهای عبور آن نسبت به کلیدهای تک اکوسیستمی مانند Apple برتری دارد، زیرا رمزهای عبور 1Password می توانند در هر جایی که 1Password انجام می دهد کار کنند نه اینکه به راه حل هایی مانند اسکن کد QR تکیه کنند.

اگرچه هنوز دو هفته از جمعه سیاه در 25 نوامبر باقی مانده است، اما شاهد ورود بسیاری از معاملات خوب برای محصولات اپل هستیم، مانند تخفیف های اولیه جمعه سیاه که در MacBook Pro و MacBook Air به اشتراک گذاشتیم. در این پست، ما کمتر بر روی یک دستگاه خاص و بیشتر بر روی اپل به طور کلی تمرکز می‌کنیم، با تخفیف‌های اولیه تعطیلات به Apple TV 4K، iPad، AirPods Pro، لوازم جانبی MagSafe و موارد دیگر. ن…