یکپارچه سازی Apple Tap to Pay به اپلیکیشن های PayPal و Venmo iOS می آید


اپلیکیشن‌های PayPal و Venmo iOS به زودی عملکرد Apple’s Tap to Pay را در آیفون ارائه می‌کنند و به تاجرانی که از PayPal یا Venmo استفاده می‌کنند اجازه می‌دهد کارت‌های نقدی یا اعتباری بدون تماس و پرداخت‌های کیف پول موبایل، از جمله Apple Pay را بپذیرند.

اپل برای پرداخت آیفون ضربه بزنید
پی پال در آخرین گزارش درآمد خود که امروز منتشر شد، این خبر را به اشتراک گذاشت.

با استفاده از فناوری Tap to Pay اپل در آیفون، مشتریان تجاری ایالات متحده به زودی می توانند کارت های نقدی یا اعتباری بدون تماس و کیف پول های تلفن همراه، از جمله Apple Pay را با استفاده از آیفون و برنامه PayPal یا Venmo iOS بپذیرند.

Tap to Pay که در ماه فوریه معرفی شد، به گونه‌ای طراحی شده است که به آیفون‌های سازگار اجازه می‌دهد پرداخت‌ها را از طریق Apple Pay، کارت‌های اعتباری و نقدی بدون تماس و سایر کیف پول‌های دیجیتال بدون نیاز به سخت‌افزار اضافی بپذیرند.

از هم اکنون، Tap to Pay در مکان های خرده فروشی اپل در دسترس است و Square نیز پشتیبانی از این ویژگی را راه اندازی کرده است. تجار کوچک و خرده‌فروشان مستقل که از Square برای اهداف پرداخت استفاده می‌کنند، می‌توانند مستقیماً در برنامه Square Point of Sale بدون هیچ دستگاه سخت‌افزاری افزودنی Square، پرداخت‌های بدون تماس را بپذیرند.

Tap to Pay یک ویژگی است که در آیفون XS یا جدیدتر پشتیبانی می‌شود و استفاده از آن ساده است. فروشندگان فقط باید برنامه را باز کنند، فروش را ثبت کنند و آیفون خود را به خریدار ارائه دهند، سپس خریدار می تواند از روش پرداخت بدون تماس مناسب استفاده کند. Stripe، Adyen، و دیگران نیز از Tap to Pay استفاده می کنند.

علاوه بر ارائه پشتیبانی از Tap to Pay، PayPal می‌گوید که همچنین قصد دارد ‌Apple Pay را به‌عنوان یک گزینه پرداخت در جریان‌های پرداخت در پلتفرم‌های تجاری اضافه کند، به‌علاوه از سال آینده، مشتریان در ایالات متحده می‌توانند شبکه PayPal و Venmo را اضافه کنند. کارت‌های اعتباری و نقدی برند به کیف پول اپل، با استفاده از آن‌ها در مکان‌هایی که Apple Pay پذیرفته می‌شود.منبع