هفته گذشته، گورمن خاطرنشان کرد که مک استودیو، مک بوک ایر 13 اینچی M2 و مک بوک پرو 13 اینچی M2، واجد شرایط معامله در روز رویداد خواهند بود، به طور بالقوه که برای حداقل یکی از این دستگاه ها به روز رسانی شود. می تواند در راه باشد اپل مک استودیو را در می 2022 معرفی کرد و پیکربندی هایی را با تراشه های M1 Max و M1 Ultra ارائه کرد. با وجود راه اندازی طیف وسیعی از مک ها با تراشه های M2، M2 Pro و M2 Max، اپل هنوز مک استودیو را به روز نکرده است. گورمن معتقد است که دو مدل جدید مک استودیو در دست ساخت هستند، اما مطمئن نیست که چه زمانی عرضه خواهند شد.

در توییتی که اوایل امروز به اشتراک گذاشته شد، گورمن گفت که سخنرانی اصلی WWDC امسال بر معرفی «چند مدل» جدید مک، هدست واقعیت ترکیبی اپل و طیف وسیعی از به‌روزرسانی‌های مهم سیستم عامل متمرکز خواهد بود. یک مدل کاملا جدید 15 اینچی مک بوک ایر تنها مکی است که به طور قاطع توسط شایعات برای معرفی در این رویداد مشخص شده است، بنابراین مشخص نیست چه مدل های دیگری از مک می تواند روی میز باشد.

اپل در هفته آینده در سخنرانی WWDC خود بر روی سه موضوع اصلی تمرکز خواهد کرد، از جمله “چند مک جدید” که یکی از طولانی ترین رویدادهای این شرکت را تشکیل می دهد. بلومبرگمارک گورمن امروز گفت.

موارد بیشتر برای دنبال کردن…