با طرح فعلی، اپل می‌تواند این دستگاه را به مصرف‌کنندگان معرفی کند – احتمالاً با نام Reality Pro – و سپس توسعه‌دهندگان را در ماه ژوئن به ویژگی‌های نرم‌افزاری آن سرعت بخشد. در این جدول زمانی، این شرکت محصول را اواخر پاییز 2023 ارسال خواهد کرد.

در چند سال گذشته شایعه شده بود که اپل هدست واقعیت مجازی/AR/VR خود را معرفی می‌کند و به نظر می‌رسد سال 2023 سالی است که در نهایت اتفاق می‌افتد. به گفته Gurman، اپل در حال حاضر با چندین «توسعه‌دهنده برجسته» روی تجربیات و برنامه‌های هدست جدید و سیستم عامل xrOS کار می‌کند. انتظار می‌رود اولین هدست اپل یک محصول رده بالا و خاص باشد که برای حرفه‌ای‌ها و توسعه‌دهندگان پیش از عرضه هدست‌های مصرف‌کننده‌تر در چند سال آینده طراحی شده است.

هدست AR/VR اپل که احتمالاً «Reality Pro» نامیده می‌شود، طی رویدادی در بهار امسال قبل از WWDC که معمولاً در ژوئن برگزار می‌شود، قبل از عرضه محصول در پاییز امسال معرفی خواهد شد.

در آخرین خبرنامه Power On خود، بلومبرگمارک گورمن می گوید که برنامه فعلی اپل این است که این هدست را طی رویدادی در بهار، قبل از کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این شرکت در ماه ژوئن معرفی کند. به گفته Gurman، اپل قصد دارد این محصول را معرفی کند، سپس توسعه دهندگان سیستم عامل آن، xrOS را در WWDC، قبل از ارسال در پاییز، معرفی کنند.

در نمایشگاه CES این هفته، AMD مجموعه‌ای از تراشه‌های جدید را برای نوت‌بوک‌ها و رایانه‌های رومیزی معرفی کرد که یکی از این تراشه‌های قابل توجه، پردازنده‌های جدید AMD Ryzen 7040 برای نوت‌بوک‌های بسیار نازک است که با تراشه‌های M1 Pro و M2 اپل رقابت می‌کند. سری تراشه‌های AMD Ryzen 7040، پردازنده‌های «فوق العاده نازک» هستند که مبتنی بر فرآیند 4 نانومتری هستند و بالاترین بخش تراشه‌های این خانواده…