کم مصرف ترین دیزل ژنراتور راد دیزل وارد کننده و تامین کننده انواع دیزل ژنراتور و موتور برق

پس از موتور دیزل، تقریباً ژنراتور بیشترین اثر را بر روی قیمت دیزل ژنراتور دارد. برندهای مطرح موجود در بازار ایران شامل ژنراتور استمفورد انگلستان، ژنراتور لوری سومر فرانسه و ژنراتور های مکالته ایتالیا میباشد. اولاً دیزل ژنراتور هایی که موتور دیزل آنها، ولوو است تنها از 85 KVA تا 700 KVA میباشند که در مقایسه با دو برند دیگر “پرکینز و کامینز” بسیار محدود و کوچکتر است. خرید یک دیزل ژنراتور نو ضمانت تولید کننده به همراه دارد که این ضمانت می‌تواند با توجه به کاربرد دیزل و موتور آن متفاوت باشد. برای جلوگیری از این عارضه باید زمان مناسب تعویض باتری را همراه در نظر داشت. در صورت از دست رفتن سیستم‌های ارتباطی و سرورها، بسیاری از کسب و کارها متوقف خواهند شد.

  • دیزل ژنراتور کامینز از جمله مولدهای برق و سیستم های پرکاربرد مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد.
  • بیش از ۶۰۰۰ نمایندگی فعال در سراسر جهان از برتری‌های این شرکت محسوب می‌شود.
  • یک مدل از ژنراتور بصورت استندبای ژنراتور ممکن است لازم باشد تا فقط چند ساعت در ماه عمل کند اما مدل‌های دیگری از ژنراتورهای پرایم هستند که باید بصورت پیوسته عمل کنند.
  • چه موتور برقی پیشنهاد میکنید که هم اقتصادی باشه هم خدماتش خوب باشه؟ درضمن با گازوییلش مشکلی ندارم.

قیمت دیزل ژنراتور بر حسب توان، کشور سازنده محصول، برند، سال ساخت و هچنین با توجه به نوسان نرخ ارز متغیر است. با این وجود در تلاش هستیم تا لیست قیمت‌های تقریبی دیزل ژنراتورهای موجود در شرکت “آبیاران” را در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه می‌توانید قیمت هر یک از دستگاه‌های ژنراتور برق را بر اساس توان هر کدام بر حسب کیلوولت آمپر یا کاوا مشاهده نمایید. لطفا برای اطمینان از قیمت فروش دیزل ژنراتور و ارائه درخواست‌های سفارشی و همچنین نیاز به دریافت هرگونه مشاوره تخصصی خرید، با همکاران فروش ما تماس بگیرید. یک دیزل ژنراتور یا به عبارت بهتر، ژنراتور دیزلی، که گاهی موتور برق نیز نامیده می‌شود، انرژی مکانیکی (حرکتی) را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. در واقع، یک ژنراتور دیزلی ترکیبی از یک موتور دیزلی (برای چرخاندن ژنراتور) و یک آلترناتور یا ژنراتور الکتریکی است که از آن برای تولید انرژی الکتریکی استفاده می‌شود.

دیزل موتورسازان

محرکه های برقی قبل از جنگ جهانی اول در کشتی ها مورد استفاده قرار گرفتند و در طول جنگ جهانی دوم به تکامل رسیدند. دستگاه های تولید برق بر اساس ظرفیت تولید نرمال تا ماکزیمم و بر اساس قدرت تولیدی و به کیلووات طبقه بندی و نامگذاری شده و با توجه به نوع مصرف آن برای تولید برق مستمر یا اضطراری انتخاب می شوند. کشتی های بزرگ از ژنراتورهای دیزل برای تامین نیرو کمکی استفاده می کنند و می تواند از چراغ ها، فن ها و کلیدها تا تکمیل نیرو به سیستم پیشرانه باشد.

دیزل ژنراتور بسته به اینکه چه توانی دارد و برای تولید برق از چه ظرفیتی برخوردار است به گروه های مختلفی تقسیم می شود. به عنوان مثال یک ژنراتور که توان تولید بار الکتریکی کمتری دارد، نمی تواند گزینه خوبی برای استفاده در کارخانجات صنعتی باشد. یا بالعکس دیزل ژنراتور با توان بالا در تولید بار الکتریکی برای مصارف خانگی با وسعت کم مناسب نیست. به همین علت تولیدکنندگان انواع دیزل ژنراتور مختلف در توان های متنوع را تولید می کنند تا بتوان از هریک از آن ها در شرایط و مکان های مناسب استفاده کرد. ظرفیت و توان ژنراتور را می توانید در هنگام خرید از فروشندگان کالا درخواست کنید.

دسترسی سریع به کاتالوگ های موتور دیزل و ژنراتور

شما باید یکی از این انواع را با توجه به به محیط مورد استفاده و نوع کارکرد آن ها انتخاب کنید. پس از آن در سال 1939 در یک چهارم از کشتی ها و شناورهای فعال در آب های جهان از موتور دیزل استفاده گروه مهندسین کاراسهند شد. دیزل ژنراتورها که تامین کننده های رایج برق اضطراری هستند مجهز به این موتور می باشند. بسیاری از مراکز مانند بیمارستان ها، سازمان ها، ادارات و… از این دستگاه استفاده می کنند.

پیش صافی دارای کاسه ای پلاستیکی شفاف است که توسط درب آن محصور می گردد. قسمت ورود هوا به پیش صافی از پره های مورب ساخته شده است و لوله مکش هوای موتور در وسط آن قرار می گیرد. با مکش هوا از لوله اصلی، هوا توسط پره های مورب در داخل کاسه حالت گردبادی پیدا می کند. حالت گردبادی موجب برخورد گرد و خاک و ذرات درشت به بدنه کاسه می شود و آنها در داخل کاسه سقوط کرده و باقی می مانند و هوای نسبتاً تمیز وارد صافی می گردد. در برخی از موتور های تراکتور و کمباین، در ورودی پیش صافی یک توری نیز وجود دارد که ذرات درشت (مانند کاه و کلش و غیره) را می گیرد. کاسه پیش ساخته صافی را هنگام وجود و پر بودن گرد و خاک بایستی تخلیه نمود، ولی در برخی از موتور ها این پیش صافی دارای خاصیت خود تمیز کن است (مسی فرگوسن ۳۹۹).

در زمان خرید دیزل ژنراتور باید به چه نکاتی دقت کنم؟

برند دستگاه یکی از نکات بسیار مهمی است که باید آن را در نظر داشته باشید، زیرا در اکثر موارد این دستگاه با نام برند خود شناخته می‌شود. به طور مثال باید بگوییم که اگر موتور یک دیزل از نوع و برند پرکینز باشد، این دستگاه به طور عام به نام دیزل ژنراتور پرکینز شناخته می شود. به طور کلی هر برند از دیزل ژنراتور یکسری ویژگی‌ها، مزایا و معایب خاص خود را دارد و می‌تواند برای برخی از مصارف گزینه مناسبی باشد. کیفیت هر برند با برند دیگر تفاوت داشته که این موضوع می‌تواند در خرید شما تاثیر بسزایی داشته باشد. همچنین باید بدانید که قطعات یدکی برخی از برندها به سادگی در دسترس نخواهد بود که این مسئله می‌تواند سبب پرداخت هزینه‌های بیشتر و مشکلاتی در روند کار شود. بنابراین از اهمیت برند دیزل ژنراتور مورد نظر خود آگاه باشید و با کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت کنید.

این شرکت خدمات گسترده ای از جمله عرضه دستگاه های کلید استارتی ساده تا دستگاه های پیچیده و یا پیکربندی چندگانه با کنترل از راه دور و تجهیزات نظارتی (مانیتورینگ) را به مشتریان خود عرضه می کند. اینترکولر مانند رادیاتور دوم است که علاوه بر خنک کاری موتور، هوای احتراق را سرد می کند و سپس هوا از توربوشارژر منتقل می شود. این هوا با خنک شدن متراکم شده و به بهبود احتراق و قدرت موجود کمک می کند. مخزن انبساط جایی است که می توانید میزان خنک کنندگی را بررسی کنید. فضای کافی برای انبساط خنک کننده وجود دارد و سنسورهایی مانند سنسور سطح پایین خنک کننده را می توان در اینجا نصب کرد.

در انتخاب موتور باید توجه کافی داشته باشید، زیرا قدرت الکتریکی مورد نیاز از این قسمت به دست می‌آید. البته میزان صدای تولیدی موتور و حجم محفظه سوخت نیز اهمیت دارند. در خصوص بکارگیری و استفاده از ژنراتور باید توجه داشته باشید که رعایت اصول مربوط به حفاظت های دیزل ژنراتور، برای ایمن بودن یک دستگاه مولد برق دیزلی بسیار ضروری است.

از جمله اینکه باید هواکش هایی در دیواره دو طرف اتاقک جهت ورود و خروج هوا نصب شده باشد و همچنین جایی برای خروجی اگزوز در سقف یا ارتفاعی از دیوار اتاقک در نظر گرفته شود. معمولا در دیوار اتاقک‌ها از بلوک سفالی یا سیمانی تو خالی استفاده می‌شود. عایق پشم شیشه و یونولیت هم می تواند در دو طرف دیواره ها و سقف تاثیر زیادی در کاهش صدا داشته باشد.

کم مصرف ترین دیزل ژنراتور راد دیزل وارد کننده و تامین کننده انواع دیزل ژنراتور و موتور برق