پنج چیز باقی مانده که باید از اپل قبل از پایان سال 2022 انتظار داشت

اپل همچنین قصد دارد iPadOS 16.2، macOS 13.1، watchOS 9.2 و tvOS 16.2 را در ماه دسامبر عرضه کند. در Apple TV، tvOS 16.2 تشخیص صدای چند کاربره Siri را برای تجربه شخصی‌تر، با پشتیبانی از حداکثر شش عضو خانواده، فعال می‌کند.

SOS اضطراری از طریق ماهواره

اضطراری SOS ماهواره YouTube


هر چهار مدل آیفون 14 از یک ویژگی SOS جدید اضطراری از طریق ماهواره پشتیبانی می‌کنند که به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد مستقیماً به ماهواره متصل شوند و کاربران را قادر می‌سازد تا زمانی که خارج از محدوده پوشش تلفن همراه و وای‌فای هستند، پیام‌های متنی را برای خدمات اضطراری ارسال کنند. در یک سند پشتیبانی، اپل می‌گوید که این ویژگی «با به‌روزرسانی نرم‌افزار iOS 16 که در نوامبر 2022 عرضه می‌شود، در دسترس خواهد بود»، اما این شرکت تاریخ انتشار خاصی را به اشتراک گذاشته است.

Apple Self Service Mac Repair آگوست 2022


در ماه آگوست، اپل اعلام کرد که برنامه تعمیر سلف سرویس خود به کشورهای دیگر در اروپا و مدل‌های دیگر مک با تراشه‌های سیلیکونی اپل قبل از پایان سال توسعه خواهد یافت، بنابراین اپل کمتر از دو ماه فرصت دارد تا به این وعده عمل کند. بلک فرایدی در 25 نوامبر امسال است و یکی از معدود مواردی در سال است که اپل بر روی محصولات خود معاملات ارائه می دهد، اما معاملات بهتری اغلب از طریق فروشندگانی مانند آمازون در دسترس هستند، بنابراین مطمئن شوید که خلاصه جمعه سیاه ما را در طول ماه بررسی کنید.منبع

کارت هدیه سیب تعطیلات صورتی


برای سال‌ها، اپل یک رویداد خرید چهار روزه جمعه سیاه تا سایبر دوشنبه را در سراسر ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، استرالیا و سایر کشورها برگزار می‌کند و به مشتریان یک گیفت کارت رایگان اپل به ارزش 25 تا 200 دلار با خرید این محصول ارائه می‌کند. یک iPhone، iPad، Mac، Apple TV، AirPods یا سایر محصولات جدید واجد شرایط.

در زمان راه اندازی، Emergency SOS از طریق ماهواره تنها در ایالات متحده و کانادا در دسترس خواهد بود و برای دو سال اول رایگان خواهد بود. طبق گزارش‌ها، اپل تأیید کرده است که قصد دارد تا پایان سال آینده این ویژگی را به کشورهای دیگر گسترش دهد.

Apple Music Classical

در حالی که هنوز هیچ نشانه ای از برنامه Apple Music Classical وجود ندارد، شواهدی از این برنامه هم در کد iOS 15.5 و هم در یک فایل XML در سرورهای اپل در اوایل سال جاری مشاهده شد. جزئیات کمی در مورد این برنامه شناخته شده است، از جمله اینکه آیا این یک برنامه داخلی خواهد بود یا با توجه به هدف خاص آن به عنوان یک بارگیری مستقل در اپ استور منتشر می شود.

برنامه اولیه


در آگوست 2021، اپل از خرید سرویس موسیقی کلاسیک Primephonic خبر داد. در آن زمان، اپل اعلام کرد که قصد دارد یک برنامه اختصاصی موسیقی کلاسیک را در سال 2022 راه اندازی کند که رابط کاربری Primephonic را با ویژگی های اضافی ترکیب می کند.

با توجه به اینکه iOS 16.1 در اواخر اکتبر منتشر شد و انتظار می رود iOS 16.2 در ماه دسامبر منتشر شود، Emergency SOS از طریق Satellite احتمالاً با iOS 16.1.1 فعال می شود که در حال آزمایش است. همچنین این احتمال وجود دارد که Emergency SOS از طریق ماهواره با iOS 16.1.2 فعال شود، اما هنوز هیچ مدرکی دال بر چنین به روز رسانی وجود ندارد و اپل احتمالاً می خواهد این ویژگی را قبل از هفته شکرگزاری ایالات متحده راه اندازی کند.

حتی اگر Apple Music Classical یک برنامه از پیش نصب‌شده نباشد، به نظر می‌رسد که این برنامه یکپارچه‌سازی در سطح سیستم خواهد داشت، بنابراین انتشار آن احتمالاً همراه با یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری مانند iOS 16.1.1 یا iOS 16.2 در اواخر امسال ارائه می‌شود، اگر اپل در سال 2022 خود را برآورده کند. ضرب الاجل.

گسترش برنامه تعمیر سلف سرویس

اپل اخیراً اعلام کرده است که خط تولید محصولاتش در آستانه فصل خرید تعطیلات است، و این نشان می‌دهد که تا پایان سال 2022 هیچ مک یا دستگاه دیگری معرفی نخواهد شد. با این وجود، هنوز حداقل پنج مورد قابل توجه در اپل وجود دارد. دستور کار قبل از پایان سال، همانطور که در زیر ذکر شده است.

iOS 16.2

iOS 16
iOS 16.2 در حال حاضر در مرحله بتا است و انتظار می رود در اواسط دسامبر منتشر شود. این به‌روزرسانی نرم‌افزاری شامل چندین ویژگی جدید برای آیفون می‌شود، از جمله اپلیکیشن جدید وایت‌بورد اپل Freeform، معماری جدید برنامه Home، فعالیت‌های زنده برای بازی‌های ورزشی منتخب از طریق برنامه Apple TV، ویجت‌های جدید Sleep و داروها برای صفحه قفل، گزارش تماس غیرعمدی اضطراری SOS. ، پشتیبانی از 5G در هند و موارد دیگر.

این برنامه برای اولین بار در ماه آوریل راه اندازی شد و به مشتریان در ایالات متحده دسترسی به قطعات، ابزارها و دفترچه های راهنمای اصلی اپل را برای تکمیل تعمیرات آیفون 12، آیفون 13 و نسل سوم آیفون SE ارائه می دهد. این برنامه در ماه آگوست گسترش یافت و شامل مدل های مک بوک ایر و مک بوک پرو با تراشه های سری M1 شد.

رویداد خرید جمعه سیاه