پنج ویژگی شایعه شده برای iPad Pro جدید که ماه آینده پیش بینی می شود


شایعات حاکی از آن است که اپل در ماه آینده آیپد پرو 11 و 12.9 اینچی جدید را معرفی خواهد کرد. آی‌پدهای جدید اولین به‌روزرسانی سری آی‌پد پرو از آوریل ۲۰۲۱ خواهند بود و به‌روزرسانی کلی افزایشی خواهند بود که قابلیت‌ها و عملکردهای جدیدی را برای آی‌پد رده بالا به ارمغان می‌آورد.

لوگوی بزرگ آیپد پرو
بر اساس گزارش‌ها، اپل در حال برنامه‌ریزی رویدادی برای ماه اکتبر است تا مدل‌های جدید آی‌پد پرو، یک آی‌پد پایه جدید و به‌روزرسانی‌های مک را معرفی کند. با نزدیک شدن به ماه اکتبر، پنج ویژگی و تغییرات بزرگی را که برای آی‌پد پرو آینده انتظار داریم، تشریح کرده‌ایم.

شارژ بی سیم معکوس

مطابق با بلومبرگاپل در حال آزمایش شارژ بی‌سیم معکوس برای آی‌پد پرو است که به کاربران آی‌پد اجازه می‌دهد ایرپاد یا آیفون خود را با قرار دادن آن‌ها در پشت آی‌پد شارژ کنند. شایعات حاکی از آن است که اپل در نهایت قصد دارد شارژ دوطرفه را برای لوازم جانبی مانند ایرپاد به آیفون بیاورد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

رابط جدید

صفحه کلید جادویی iPad pro سفید


ظاهراً آی‌پد پرو آینده دارای دو کانکتور چهار پین جدید است که از رابط هوشمند سه پین ​​فعلی در iPad Pro متمایز است. اتصال هوشمند سه پین ​​فعلی در iPad Pro برای اتصال لوازم جانبی مانند Magic Keyboard استفاده می شود. گنجاندن یک رابط چهار پین به روز شده می تواند نوع لوازم جانبی پشتیبانی شده در iPad را افزایش دهد.

تراشه M2

m2 ویژگی مشکی


iPad Pro فعلی دارای تراشه سیلیکونی M1 اپل است که در نوامبر 2020 معرفی شد. تراشه M1 اولین پردازنده سفارشی بود که اپل در مک رونمایی کرد و پس از آن در iPad Pro معرفی شد. برای آی‌پد پرو آینده، انتظار می‌رود اپل از تراشه جدیدتر M2 استفاده کند که در ژوئن گذشته معرفی شد. طبق گفته اپل، تراشه M2 تا 4 برابر سریعتر از تراشه M1 است.

در iPad Pro، تراشه M2 ویژگی‌هایی مانند Stage Manager را تامین می‌کند که با iPadOS 16 عرضه می‌شود، که به کاربران اجازه می‌دهد یک iPad را به یک نمایشگر خارجی پیوند دهند و پنجره‌های همپوشانی داشته باشند. به گفته اپل، iPadOS 16 در ماه اکتبر و به احتمال زیاد در کنار iPad Pro به روز شده عرضه خواهد شد.

شارژ بی سیم

طبق گزارشی که منتشر شده، انتظار می‌رود آی‌پد پرو بعدی دارای نوعی قابلیت شارژ بی‌سیم باشد. بلومبرگ. طبق این گزارش، اپل در حال آزمایش پشت شیشه ای به جای محفظه آلومینیومی برای آیپدهای آینده است که امکان شارژ بی سیم را فراهم می کند. ظاهرا اپل همچنین در حال بررسی اضافه کردن MagSafe به iPad است، اما نحوه اجرای آن ناشناخته است.

یک مداد اپل جدید

ipadproapplepencil


ویدیویی در آوریل 2021 ظاهراً نسل سوم مداد اپل را با روکش براق و نوک بازطراحی شده به نمایش گذاشت. علیرغم افشای اطلاعات ادعایی، اپل از زمان معرفی نسل دوم این مدل در سال 2018، اپل مداد جدیدی را معرفی نکرده است و تقریباً چهار سال از عمر آن می گذرد. ما انتظار تغییرات عمده در طراحی را در Apple Pencil نداریم، اما به لطف ارتقاهای سخت افزاری داخلی و بهینه سازی های نرم افزاری، ممکن است برخی بهبودها در تاخیر ایجاد شود.منبع