در مجموع، اگر منتظر برداشتن ایرپاد پرو بودید، اکنون زمان آن رسیده است، و اگر ایرپاد پرو اصلی را دارید و با عمر باتری یا هر جنبه دیگری مشکل دارید، ایرپاد پرو 2 ارزش هزینه را دارند افکار کامل دن در ویدیوی بالا آمده است، پس آن را بررسی کنید و سپس نظر خود را در مورد AirPods Pro 2 در نظرات زیر به ما بگویید.

عمر باتری جامد است و بلندگوی داخلی که صداها را برای شارژ پخش می‌کند و Find My را پخش می‌کند مفید است، به‌علاوه استفاده از شارژر Apple Watch برای شارژ کردن AirPods مفید است. حلقه بند کاملاً خوب است و فوق العاده مفید نیست، به خصوص بدون تسمه های طراحی شده توسط اپل، و متأسفانه، هنوز هیچ گزینه ای برای سفارشی کردن EQ وجود ندارد.

اپل در 23 سپتامبر به طور رسمی نسخه نسل دوم AirPods Pro را با معرفی به روز شده حذف نویز فعال، شفافیت تطبیقی، صدا بهبود یافته و موارد دیگر معرفی کرد. درست در همان زمان، Bose هدفون های جدید QuietComfort II را با بسیاری از ویژگی های مشابه معرفی کرد، بنابراین فکر کردیم که این دو را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم کدام یک دارای لبه هستند. مشترک شدن در کانال MacRumors YouTube برای …