همه چیزهایی که در هوم پاد جدید 2023 تغییر کرده است

HomePod 2 Midnight Closeup دارای ویژگی آبی نارنجی


یکی از تغییرات قابل توجه طراحی با هوم پاد به روز شده، یک رابط لمسی بزرگتر با نور پس زمینه در بالای آن است. در مقایسه با هوم پاد اصلی، مدل جدید دارای یک رابط بسیار بزرگتر است که می درخشد و رنگ های مختلف را روشن می کند تا وضعیت های مختلف بلندگو و زمانی که Siri در حال استفاده است را نشان دهد.

طراحی سبکتر و کوتاهتر

هوم پاد نسل اول اورجینال

برخلاف هوم پاد اصلی، هوم پاد جدید دارای یک کابل برق جداشدنی است که به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت کابل را از هوم پاد برای سفر یا ذخیره سازی جدا کنند.

رابط لمسی با نور پس زمینه بزرگتر

هوم پاد جدید همچنین دارای تراشه U1 Ultra Wideband داخلی است که تشخیص می دهد سایر دستگاه های مجهز به U1، مانند آخرین مدل های آیفون، در نزدیکی آن قرار دارند و به آن اجازه می دهد تا به سرعت صدا را به بلندگوی هوشمند منتقل کند.

چه چیزی تغییر نکرده است

هوم پاد 2023
هوم پاد ارتقا یافته با قیمت 299 دلار با چندین تغییر و ویژگی جدید به هوم پاد مینی در سری محصولات تلویزیون و هوم اپل می پیوندد. انتظار می‌رود که قیمت پایین‌تر در زمان عرضه، طراحی کمی تغییر یافته و مجموعه‌ای از ویژگی‌ها، نسل دوم هوم پاد را نسبت به نسل قبلی خود که نتوانست سهم اصلی بازار را تصاحب کند، موفق‌تر کند و در نهایت منجر به توقف تولید آن شد. در زیر، آنچه را که در نسل دوم هوم پاد نسبت به نسل اول اسپیکر هوشمند تغییر کرده است، برجسته کرده ایم.

عملکرد سریعتر سیری و خدمات

اپل این هفته به طور غیرمنتظره ای نسل دوم هوم پاد با اندازه کامل را معرفی کرد، حدود دو سال پس از توقف تولید اسپیکر هوشمند اصلی.

HomePod 2023 Gallery 1


ابعاد وب‌سایت اپل برای هوم پاد نسل دوم کمک می‌کند تا اندازه و شکل مدل به‌روزرسانی‌شده را نسبت به مدل قبلی خود در نظر بگیرید. هوم پاد کاملاً جدید 5.16 پوند وزن دارد، در مقایسه با 5.5 پوند برای بلندگوی هوشمند اصلی. ارتفاع هوم پاد ارتقا یافته 6.6 اینچ در مقایسه با 6.8 اینچ است. هر دو هوم پاد دارای عرض یکسان 5.6 اینچی هستند.

Thread و UI Ultra Wideband Chip

هوم پاد 2023 داخلی


نسل بعدی هوم پاد دارای چهار میکروفون داخلی است، در مقایسه با سیستم شش میکروفونی در هوم پاد نسل اول. حتی اگر کاربران در سراسر اتاق، دور از بلندگو باشند و به موسیقی گوش کنند، میکروفون های هوم پاد به آنها امکان می دهد سیری را فراخوانی کرده و هوم پاد خود را کنترل کنند.

HomePod MacRumors


با هوم پاد جدید، دو چیز وجود دارد که تغییر نکرده است: عدم پشتیبانی از بلوتوث و صدای درون خطی. برخلاف سایر اسپیکرها، هوم پاد جدید، مانند مدل نسل قبلی و هوم پاد مینی فعلی، نمی تواند به عنوان یک بلندگوی بلوتوث مستقل عمل کند. کاربران باید HomePod را با iPhone یا iPad خود جفت کنند و از استاندارد AirPlay اپل یا سیری برای پخش صدا استفاده کنند. شاید تعجب آور نباشد که هوم پاد جدید اصلاً دارای جک صدا، درگاه صوتی نوری یا هیچ پورتی نیست. تمام تعاملات با هوم پاد به صورت بی سیم و با استفاده از دستگاه های اپل انجام می شود.منبع

آخرین هوم پاد همچنین دارای توییترهای کمتری نسبت به مدل اصلی نسل اول است. برگه مشخصات اپل نشان می دهد که هوم پاد جدید دارای پنج توییتر در اطراف پایه خود است، در مقایسه با هفت توییتر در اسپیکر هوشمند اصلی. توییت‌ها با بهینه‌سازی «فرکانس‌های بالا برای تولید صدای دقیق و واضح با وضوح خیره‌کننده» به عملکرد صوتی HomePod کمک می‌کنند. کاهش تعداد توییترها و میکروفون ها احتمالاً یک اقدام کاهش هزینه توسط اپل بوده است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این امر منجر به کاهش قابل توجه عملکرد صوتی می شود یا خیر.

کابل برق جداشدنی

هوم پاد 2 آیفون دارای ویژگی آبی بنفش است


به عنوان بخشی از هوم پاد کاملا جدید، اپل پردازنده S7 را در نظر گرفته است، همان تراشه ای که در اپل واچ سری 7 یافت می شود، که حسگر اتاق، صدای محاسباتی پیشرفته، سیری و موارد دیگر را تقویت می کند. تراشه S7 ارتقاء تراشه A8 است که نسل اول هوم پاد و آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را تامین می کند. این تراشه به بهبود تجربه استفاده از سیری و خدماتی مانند Apple Music و iHeartRadio کمک خواهد کرد.

میکروفون و توییتر کمتر

هوم پاد کامل مشکی


هوم پاد جدید از Thread پشتیبانی می کند، یک استاندارد اتصال برای دستگاه های خانه هوشمند که اتصال را از طریق شبکه مش کم مصرف برای خانه شما بهبود می بخشد. هوم پاد اصلی فاقد پشتیبانی Thread بود و فقط هوم پاد مینی سازگاری داشت.

دوشاخه کابل برق هوم پاد