بند اپل واچ و سازنده قاب آیفون BandWerk امروز از سری هدبندهای چرمی لوکس برای Apple Vision Pro رونمایی کرد – اولین گزینه های شخص ثالث در نوع خود برای دستگاه.

ظاهراً اپل Vision Pro را در رنگ‌های مختلف ارائه نمی‌کند، همچنین این شرکت چندین هدبند را ارائه نخواهد کرد، به این معنی که لوازم جانبی شخص ثالث تنها راه برای دستیابی به ظاهر منحصربفردتر با دستگاه خواهد بود.

ویژن پرو bandwerk 1

هدبندها در حال حاضر فقط به عنوان یک مفهوم وجود دارند، اما BandWerk می گوید که قصد دارد این هدبندها را در اوایل سال 2024، زمانی که Vision Pro عرضه می شود، ارائه دهد. BandWerk اشاره می کند که این محصول هنوز در حال توسعه است، بنابراین جزئیات طراحی جزئی ممکن است قبل از فروش تغییر کند. BandWerk می گوید که این هدبندهای چرمی با قیمت 159 دلار در ایالات متحده و 129 پوند در بریتانیا به فروش می رسد.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

هدبندها در پنج رنگ مختلف شامل خاکستری، قهوه ای و سفید، کرم، بژ و خاکستری و نارنجی و خاکستری عرضه می شوند. آنها از چرم ایتالیایی ساخته می شوند و در آلمان ساخته می شوند و با پارچه لایت سیل همراه با رنگ مطابقت دارند.

ویژن پرو bandwerk 3

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …