در اپیزود این هفته از پادکست نمایش MacRumors، از تنظیمات دستگاه اپل، ابزارهای ضروری غیر اپل و معاملات جمعه سیاه صحبت می کنیم.

پس از یک سال پرمشغله از عرضه محصول جدید اپل، یک قدم به عقب برمی‌داریم تا تنظیمات دستگاه فعلی خود را بررسی کنیم، چرا دستگاه‌هایی را که خریداری کرده‌ایم انتخاب کرده‌ایم، و چگونه از آنها به صورت روزانه استفاده می‌کنیم – از تجربیات خود به عنوان سکوی پرشی برای راهنمایی استفاده می‌کنیم. دیگران از طریق دستگاه جدید قبل از تعطیلات آخر هفته جمعه سیاه و دوره تعطیلات خرید می کنند. ما همچنین برخی از بهترین گجت‌های غیر اپل را که در اکوسیستم دستگاه ما قرار می‌گیرند، از جمله Kindle، Oura Ring، Keychron K3، و Ember Smart Mug 2 را لمس می‌کنیم و درباره نحوه نزدیک شدن به معاملات جمعه سیاه به عنوان کاربر اپل بحث می‌کنیم.

این هفته در پادکست The MacRumors Show درباره هدست واقعیت ترکیبی اپل و همچنین Emergency SOS از طریق ماهواره و لوازم جانبی منتشر نشده “Magic Charger” صحبت می کنیم. برای ویدیوهای بیشتر در کانال YouTube MacRumors مشترک شوید پس از انتشار ویژگی Emergency SOS از طریق ماهواره برای سری آیفون 14 در اوایل این هفته، ما از طریق نمایش ویژگی و … صحبت می کنیم.