نمایش MacRumors: شایعات معرفی هدست اپل، شارژر جادویی منتشر نشده و موارد دیگر

هفته گذشته، بلومبرگمارک گورمن گزارش داد که کار بر روی realityOS، سیستم عامل طراحی شده برای هدست واقعیت مختلط اپل، در حال تکمیل شدن است زیرا تمرکز شرکت روی برنامه‌های روی پلتفرم جدید است. در همین حال، دیجی تایمز گزارش می دهد که اپل در مارس 2023 برای شروع تولید انبوه هدست هدف قرار داده است – یک بازه زمانی که با سایر گزارش های کلیدی همخوانی دارد. از آنجایی که به نظر می‌رسد نشانه‌هایی از معرفی هدست در نیمه اول سال آینده قوت می‌یابد، ما درباره نحوه معرفی و راه‌اندازی دستگاه و همچنین نقشه راه AR/VR اپل برای آینده بحث می‌کنیم.

برای قسمت‌های بیشتر در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است بحث می‌کنیم. MacRumors، اغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند فدریکو ویتیچی، سارا دیتسچی، لوک میانی، سام کهل، توماس فرانک، جاناتان موریسون، آی جاستین، راس یانگ، ایان زلبو، جان رتینگر، رنه ریچی، آندرو ادواردز، جان پروسر و مارک گورمن به آنها می‌پیوندند. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید و به ما بگویید که دوست دارید پادکست در آینده چه موضوعاتی را پوشش دهد.منبع

با استفاده از برنامه هایی مانند Apple Podcasts، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts به نمایش MacRumors گوش دهید یا با کپی کردن فید RSS ما مستقیماً در پخش کننده پادکست خود مشترک شوید. همچنین می‌توانید نسخه ویدیویی پادکست را در صفحه تماشا کنید MacRumors کانال یوتیوب.

این هفته در پادکست The MacRumors Show درباره هدست واقعیت ترکیبی اپل و همچنین Emergency SOS از طریق ماهواره و لوازم جانبی منتشر نشده “Magic Charger” صحبت می کنیم.

پس از انتشار ویژگی Emergency SOS از طریق ماهواره برای سری آیفون 14 در اوایل این هفته، ما در مورد نمایش این ویژگی و انتظارات خود برای اینکه در آینده واقعاً مفید باشد صحبت می کنیم. ما همچنین به اکوسیستم لوازم جانبی MagSafe اپل نگاهی می اندازیم، پس از اینکه مشخص شد این شرکت از برنامه های خود برای عرضه “شارژر جادویی” برای آیفون صرف نظر کرده است.

اگر تا به حال به آخرین قسمت از نمایش MacRumors گوش نداده‌اید، حتماً به بررسی ویژگی‌های کلیدی macOS Ventura و انتظارات در مورد مدل‌های آینده مک با جان گروبر بپردازید.