نمایش MacRumors: شایعات تاشو اپل و سری گلکسی S23 سامسونگ

برای قسمت‌های بیشتر در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است بحث می‌کنیم. MacRumorsاغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند جان پروسر، سام کهل، کوین نلسون، جان گروبر، فدریکو ویتیچی، سارا دیتسچی، لوک میانی، توماس فرانک، جاناتان موریسون، آی جاستین، راس یانگ، ایان زلبو، جان رتینگر، رنه ریچی، آندرو ادواردز به آنها می‌پیوندند. ، و مارک گورمن. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید و به ما بگویید که دوست دارید پادکست در آینده چه موضوعاتی را پوشش دهد.

منبع

در نهایت، نگاهی به شایعات این هفته در مورد برنامه های اپل برای گوشی های تاشو می اندازیم. روز دوشنبه، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، گفت که اپل در حال برنامه ریزی برای عرضه یک آیپد تاشو با پایه فیبر کربنی در سال 2024 است. بلومبرگمارک گورمن پس گفت که او در مورد هیچ دستگاهی در خط لوله برای سال آینده نشنیده بود. راس یانگ، تحلیلگر صفحه نمایش، احساسات گورمن را تکرار کرد، اما اضافه کرد که اپل در حال کار بر روی یک نوت بوک با نمایشگر تاشو 20.5 اینچی برای سال 2025 است. در میان این گزارش ها، ما سعی می کنیم به آنچه واقعاً در مورد اولین دستگاه تاشو اپل می گذرد برسیم.

اگر قبلاً به قسمت قبلی نمایش MacRumors گوش نداده‌اید، حتماً با تایلر استالمن درباره اولین برداشت‌ها از مدل‌های جدید مک مینی و مک‌بوک پرو و ​​همچنین شایعات دوربین آیفون 15 گفتگو کنید.

به نمایش MacRumors در Apple Podcasts، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts یا برنامه پادکست دلخواه خود گوش دهید. همچنین می توانید فید RSS ما را مستقیماً در پخش کننده پادکست خود کپی کنید. نسخه ویدیویی نمایش را در سایت تماشا کنید MacRumors کانال یوتیوب.

در اپیزود این هفته از نمایش MacRumors، ما روی سری جدید معرفی‌شده گلکسی S23 سامسونگ، بررسی هوم پاد جدید و آخرین شایعات پیرامون اولین دستگاه تاشو اپل تمرکز می‌کنیم.

پس از معرفی گلکسی اس 23، اس 23 پلاس، اس 23 اولترا و بوک 3 توسط سامسونگ، بررسی می کنیم که چگونه برخی از دستگاه ها با آیفون و مک بوک پرو مقایسه می شوند. ما همچنین به واکنش‌های اخیر نسبت به کیفیت صوتی هوم پاد جدید، نحوه مقایسه آن با نسخه اصلی و جنجال‌هایی که پیرامون آن وجود دارد که همچنان حلقه‌های سفید برخی از سطوح چوبی باقی می‌ماند، نگاه می‌کنیم.