نمایش MacRumors: جان گروبر با macOS Ventura و مک های آینده صحبت می کند

برای قسمت‌های بیشتر در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است بحث می‌کنیم. MacRumors، اغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند سارا دیتسچی، لوک میانی، سام کهل، توماس فرانک، جاناتان موریسون، آی جاستین، راس یانگ، ایان زلبو، جان رتینگر، رنه ریچی، آندرو ادواردز، جان پروسر و مارک گورمن به آنها می‌پیوندند. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید و به ما بگویید که دوست دارید پادکست در آینده چه موضوعاتی را پوشش دهد.

منبع

اگر تا به حال به آخرین قسمت نمایش MacRumors گوش نداده‌اید، حتماً با فدریکو ویتیچی، در iPadOS 16 و ‌Stage Manager‌ غوطه‌ور شوید.

با استفاده از برنامه هایی مانند Apple Podcasts، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts به نمایش MacRumors گوش دهید یا با کپی کردن فید RSS ما مستقیماً در پخش کننده پادکست خود مشترک شوید. همچنین می‌توانید نسخه ویدیویی پادکست را در صفحه تماشا کنید MacRumors کانال یوتیوب.

در این قسمت، نگاهی دقیق‌تر به ویژگی‌های جدید MacOS Ventura مانند Stage Manager، Continuity Camera، و برنامه بازطراحی‌شده تنظیمات سیستم می‌اندازیم. ما در مورد وضعیت فعلی خط تولید مک و مدل های مورد علاقه خود، اینکه آیا عرضه مدل های جدید مک به تأخیر افتاده است و ارتقاء مدل های نسل بعدی مک بوک پرو بحث می کنیم. با گذراندن دوره زمانی اولیه ای که اپل برای انتقال کل خط مک به سیلیکون اپل تعیین کرده بود، ما همچنین نگاهی می اندازیم به آنچه که از مک پرو آینده انتظار داریم.

جان گروبر این هفته در پادکست The MacRumors Show به ما می‌پیوندد تا درباره ویژگی‌های کلیدی macOS Ventura و مدل‌های آینده مک صحبت کند.

جان یک وبلاگ نویس فناوری، طراح رابط کاربری و مخترع Markdown است. او برای اپل و وبلاگ متمرکز بر فناوری خود نوشته است، گلوله آتشین جسورانه، از سال 2002، و میزبان پادکست Talk Show است که مهمانان برجسته ای از اپل مانند فیل شیلر، ادی کیو و کریگ فدریگی را به نمایش گذاشته است. کارهای جان را در daringfireball.net ببینید و او را در توییتر دنبال کنید @gruber.