نمایش MacRumors: انتظارات نهایی WWDC 2023

به نمایش MacRumors در Apple Podcasts، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts یا برنامه پادکست دلخواه خود گوش دهید. همچنین می توانید فید RSS ما را مستقیماً در پخش کننده پادکست خود کپی کنید. نسخه ویدیویی نمایش را در سایت تماشا کنید MacRumors کانال یوتیوب.

اگر تا به حال به قسمت قبلی The MacRumors Show گوش نداده اید، برای بحث ما با MacRumors بنیانگذار آرنولد کیم درباره برخی از تاریخچه وب سایت و دنیای اخبار و شایعات اپل. در میان شایعاتی مبنی بر اینکه سخنرانی امسال WWDC می‌تواند یکی از طولانی‌ترین رویدادهای اپل برای معرفی مجموعه‌ای از محصولات سخت‌افزاری جدید و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری بزرگ باشد، در قسمت این هفته نمایش MacRumors، همه چیزهایی که انتظار داریم ببینیم را مورد بحث قرار می‌دهیم.

در جریان سخنرانی WWDC خود در روز دوشنبه، اپل احتمالاً یک سری به‌روزرسانی‌های اصلی را برای سیستم‌عامل‌های خود از جمله watchOS 10، iOS 17، iPadOS 17 و macOS 14 پیش‌نمایش خواهد کرد. همچنین انتظار می‌رود این شرکت از یک نسخه کاملاً جدید 15 اینچی رونمایی کند. مک بوک ایر و مدل های جدید مک استودیو. مهم‌تر از همه، انتظار می‌رود اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل در کنار سیستم‌عامل خود «xrOS» در این رویداد معرفی شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که اپل بر اساس شایعات قرار است اعلام کند، به راهنمای دقیق ما مراجعه کنید:

برای قسمت‌های بیشتر در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است بحث می‌کنیم. MacRumors، اغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند بن سالینز، مارک گورمن، مارکوس کین، کریستوفر لاولی، فرانک مک شان، دیوید لوئیس، آندرو ادواردز، تایلر استالمن، جان پروسر، سام کول، کوین نلسون، جان گروبر، فدریکو ویتیچی، سارا دیتسچی، لوک به آنها می پیوندند. میانی، توماس فرانک، جاناتان موریسون، آی جاستین، راس یانگ، ایان زلبو، جان رتینگر و رنه ریچی. همچنین می توانید برای ارتباط مستقیم با ما، به تالار گفتگوی The MacRumors Show بروید. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید و به ما بگویید که دوست دارید پادکست در آینده چه موضوعاتی را پوشش دهد.منبع