نمایش MacRumors: آیا iPadOS 16 به‌روزرسانی خوبی است؟ فدریکو ویتیچی

با استفاده از برنامه هایی مانند Apple Podcasts، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts به نمایش MacRumors گوش دهید یا با کپی کردن فید RSS ما مستقیماً در پخش کننده پادکست خود مشترک شوید. همچنین می‌توانید نسخه ویدیویی پادکست را در صفحه تماشا کنید MacRumors کانال یوتیوب.

اگر تا به حال به آخرین قسمت نمایش MacRumors گوش نداده‌اید، حتماً با واکنش‌های فوری نسبت به معرفی iPad Pro جدید، iPad سطح پایه و Apple TV 4K روبرو شوید.

پس از انتشار رسمی iPadOS 16، فدریکو ویتیکی این هفته در پادکست The MacRumors Show به ما می‌پیوندد و در مورد افکار خود درباره Stage Manager و وضعیت کلی سیستم‌عامل iPad صحبت می‌کنیم.

فدریکو موسس و سردبیر است MacStories. او یک کاربر قدرتمند iPad و Shortcuts است که به خاطر نوشتن و صحبت کردن درباره اپل با تمرکز بر برنامه‌ها، توسعه‌دهندگان و بهره‌وری iOS شناخته شده است. کارهای فدریکو را در macstories.net ببینید و او را در توییتر دنبال کنید @vittici.

در این قسمت، ما به ‌Stage Manager، ویژگی‌های کلیدی iPadOS 16 مانند Display Zoom و اپلیکیشن Freeform، آینده مالتی تسکینگ iPad و جایی که سیستم‌عامل می‌تواند در آینده بهبود یابد، نگاهی عمیق می‌اندازیم. ما همچنین به اولین برداشت‌های شناور مداد اپل، یکی از ویژگی‌های کلیدی جدید آیپد پرو جدید، و صفحه کلید جادویی برای آی‌پد نسل دهم می‌پردازیم.

برای قسمت‌های بیشتر در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است بحث می‌کنیم. MacRumors، اغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند سارا دیتسچی، لوک میانی، سام کهل، توماس فرانک، جاناتان موریسون، آی جاستین، راس یانگ، ایان زلبو، جان رتینگر، رنه ریچی، آندرو ادواردز، جان پروسر و مارک گورمن به آنها می‌پیوندند. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید و به ما بگویید که دوست دارید پادکست در آینده چه موضوعاتی را پوشش دهد.

منبع