نرم افزار HomePod 16.3 بتا حسگر رطوبت و دما را به HomePod mini، Find My، Audio Tuning و موارد دیگر اضافه می کند.

صداهای محیطی بازسازی شده اند تا فراگیرتر شوند و می توان آنها را به صحنه ها، اتوماسیون ها و آلارم های برنامه Home اضافه کرد و اتوماسیون های مکرر Home را می توان با استفاده از دستورات Siri تنظیم کرد. اپل همچنین یک آهنگ تأیید منحصر به فرد اضافه کرده است که وقتی درخواست خانه هوشمند برای لوازم جانبی که در اتاق دیگری قرار دارند یا تغییر قابل مشاهده ای را نشان نمی دهند، اجرا می شود. Find My integration برای HomePod همچنین به شما امکان می‌دهد مکان دوستان و خانواده را از Siri بپرسید.

نرم افزار HomePod نسخه 16.3 شامل پشتیبانی از ویژگی های جدید برای هوم پاد شما می شود. این به روز رسانی همچنین شامل رفع اشکال و بهبود ثبات است.

ویژگی HomePodandMini سبز
نصب نرم افزار HomePod 16.3 پشتیبانی از سنجش دما و رطوبت را هم در هوم پاد مینی و هم در هوم پاد نسل دوم اضافه می کند.

به‌روزرسانی HomePod 16.3 قرار است هفته آینده برای عموم منتشر شود و می‌توان آن را با استفاده از دستگاه‌هایی که iOS 16.3، iPadOS 16.3 یا macOS Ventura 13.2 دارند، روی HomePods نصب کرد. به‌روزرسانی‌ها ویژگی‌های جدیدی را به هوم پادهای موجود می‌آورند و ویژگی‌هایی را برای نسل دوم هوم پاد که در 3 فوریه عرضه می‌شود، فعال می‌کند.منبع

– حسگر دما و رطوبت با هوم پاد (نسل دوم) و هوم پاد مینی آب و هوای داخل منزل شما را اندازه گیری می کند.
– صداهای محیط بازسازی شده فراگیرتر هستند و اکنون می توانند به صحنه ها، اتوماسیون ها و آلارم ها در برنامه Home اضافه شوند.
– Find My on HomePod اکنون به شما امکان می دهد مکان دوستان و خانواده را از سیری بپرسید، اگر آنها آن را با شما به اشتراک گذاشته اند.
– اکنون صدای تأیید سیری پخش می شود تا نشان دهد که درخواست های خانه هوشمند برای لوازم جانبی که ممکن است به وضوح تغییری را نشان ندهند یا در اتاق دیگری قرار دارند تکمیل شوند، تکمیل می شود.
– تنظیم صدا محتوای گفتاری مانند پادکست ها را برای وضوح بیشتر در HomePod (نسل دوم) و HomePod (نسل اول) بهینه می کند.
– کنترل های صدا به روز شده در هوم پاد (نسل اول) تنظیمات دانه ای بیشتری را در حجم های پایین تر به شما می دهد.

اپل امروز نسخه بتای نرم افزار HomePod 16.3 جدیدی را منتشر کرد که با نسخه های iOS 16.3، iPadOS 16.3، tvOS 16.3، watchOS 9.3 و macOS Ventura 12.3 همراه خواهد بود. این به‌روزرسانی از ویژگی‌های جدید HomePod و HomePod mini پشتیبانی می‌کند که امروز در کنار معرفی شگفت‌انگیز نسل دوم هوم پاد معرفی شدند.

برای مدل‌های بزرگ‌تر هوم پاد نسل اول و دوم، تنظیم صوتی بهینه‌شده وضوح بهبود یافته‌ای را برای محتوای گفتاری مانند پادکست‌ها و کتاب‌های صوتی فراهم می‌کند و در نسل اول هوم پاد، کنترل‌های صدا به‌روزرسانی شده برای تنظیمات دقیق‌تر در حجم‌های پایین‌تر وجود دارد. یادداشت‌های انتشار کامل اپل برای به‌روزرسانی در زیر آمده است.

همانطور که امروز صبح اشاره کردیم، هوم پاد مینی‌ دارای یک سنسور دما و رطوبت غیرفعال است که اپل در نهایت در حال فعال کردن آن است و اجازه می‌دهد از تنظیمات دما و رطوبت برای اهداف اتوماسیون خانگی و فعال‌سازی دستگاه استفاده شود.