نحوه استفاده از سنسورهای دما و رطوبت در HomePod و HomePod Mini


در ژانویه 2023، اپل نسل دوم هوم پاد با اندازه کامل را معرفی کرد که دارای سنسورهای دما و رطوبت است که می‌توان از آنها برای اندازه‌گیری آب و هوای داخل خانه استفاده کرد، اما به‌روزرسانی نرم‌افزاری را نیز منتشر کرد که همان عملکرد را برای مدل‌های مینی هوم پاد موجود به ارمغان آورد.

هوم پاد مینی اپل به داشتن سنسورهای استفاده نشده دما و رطوبت شناخته شده بود، اما اکنون اپل نرم افزار را به روز کرده است، این سنسورها از ویژگی های موجود در بلندگوی هوشمند کوچکتر نیز هستند. متأسفانه این سنسورها در نسل اول هوم پاد گنجانده نشده اند.

برای دریافت بازخوانی از سنسورها، مطمئن شوید که آیفون یا آیپد خود را به 16.3 یا بالاتر به روز کرده اید، که به شما امکان می دهد نرم افزار HomePod را به 16.3 به روز کنید، سپس این مراحل را دنبال کنید.

  1. باز کن صفحه اصلی برنامه در آیفون یا آی پد شما.
  2. خانه خود و سپس اتاقی که هوم پاد در آن قرار دارد را انتخاب کنید. یا روی آن ضربه بزنید اقلیم دکمه در بالای صفحه اصلی خانه شما.
  3. به دنبال درجه حرارت و رطوبت خواندن در بالای صفحه نمایش اگر چندین سنسور دما در اتاق داشته باشید، میانگین آن ها را نمایش می دهد. (اگر به تازگی هوم پاد خود را به‌روزرسانی کرده‌اید، ممکن است سنسورها چند دقیقه برای کالیبره کردن نیاز داشته باشند.)
  4. روی بازخوانی ضربه بزنید، سپس دوباره روی دکمه حسگر ضربه بزنید تا به گزینه های بیشتر دسترسی داشته باشید.
  5. در منو کارتی که ظاهر می‌شود، می‌توانید نام سنسور را تغییر دهید، اتاقی که به آن مرتبط است را تغییر دهید، وضعیت آن را بررسی کنید و یک خودکار اضافه کنید.

خانه

این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. توجه داشته باشید که می‌توانید روی دکمه Climate در صفحه اصلی برنامه Home ضربه بزنید تا بازخوانی دریافت کنید. حتماً گزینه‌های اتوماسیون را بررسی کنید، که می‌تواند برای فعال کردن سایر دستگاه‌های موجود در اتاق بر اساس افزایش یا کاهش دما/رطوبت مفید باشد.

خلاصه های مرتبط: HomePod mini، HomePod
راهنمای خرید: HomePod Mini (خنثی)، HomePod (اکنون بخرید)
انجمن مرتبط: HomePod، HomeKit، CarPlay، Home & Auto Technology

این مقاله، "نحوه استفاده از سنسورهای دما و رطوبت در HomePod و HomePod Mini" اولین بار در MacRumors.com ظاهر شد

در مورد این مقاله در انجمن های ما بحث کنیدمنبع