نتفلیکس طرح “Basic With Ads” را راه اندازی کرد، اما در حال حاضر در Apple TV کار نمی کند

به نتفلیکس گفت: «پشتیبانی اولیه از طرح تبلیغات در tvOS در زمان راه اندازی در دسترس نیست، اما به زودی ارائه می شود تنوع. یک صفحه پشتیبانی نتفلیکس، مشاهده شده توسط 9to5Mac، خاطرنشان می کند که فقط در صورتی می توانید نتفلیکس را در اپل تی وی تماشا کنید که مشترک برنامه های Basic، Standard یا Premium باشید.

نتفلیکس 4
با هزینه 6.99 دلار در ماه در ایالات متحده، طرح جدید “Basic With Ads” 3 دلار ارزان تر از طرح استاندارد Basic است، اما دارندگان Apple TV که به دنبال استفاده از سطح مقرون به صرفه تر هستند، باید منتظر بمانند.

نتفلیکس توضیح نداد که چرا طرح Basic With Ads بر روی Apple TV کار نمی‌کند، علیرغم اینکه در دستگاه‌های Amazon Fire TV، Android، Chromecast با Google TV، کنسول‌های بازی، دستگاه‌های iOS و تلویزیون‌های هوشمند متعدد در دسترس است. این می تواند ارتباطی با این واقعیت داشته باشد که نتفلیکس جدول زمانی راه اندازی این طرح را از اوایل سال 2023 تا اوایل نوامبر تسریع کرده است تا از سطح تبلیغاتی Disney+ که ماه آینده می آید خارج شود، اما ما به طور قطع نمی دانیم.

طرح تبلیغاتی نتفلیکس برای اولین بار در کانادا و مکزیک در 1 نوامبر اجرا شد و در 3 نوامبر در ایالات متحده راه اندازی شد. سطح مقرون به صرفه تر نیز در بریتانیا، استرالیا، برزیل، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی پخش می شود. و اسپانیا

نتفلیکس طرح جدید خود را با پشتیبانی از تبلیغات این هفته راه اندازی کرد، اما هنوز روی دستگاه های Apple TV کار نمی کند، از جمله نسل سوم اپل تی وی 4K که امروز راه اندازی می شود.

جدا از گنجاندن تبلیغات، طرح Basic With Ads وضوح پخش ویدئو را به حداکثر 720p محدود می کند و برخی از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به دلیل محدودیت های مجوز در دسترس نیستند (آنها با یک قفل قرمز در رابط Netflix مشخص شده اند). بر خلاف برنامه‌های بدون تبلیغات، ردیف مبتنی بر آگهی از دانلود فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی برای مشاهده آفلاین نیز پشتیبانی نمی‌کند.



منبع