نتفلیکس در سه ماهه اول سال 2023 سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور را گسترش می دهد

بر اساس آزمایش در آمریکای لاتین، نت‌فلیکس می‌گوید که در هر بازاری که اشتراک‌گذاری پولی معرفی می‌شود، «برخی واکنش لغو» را پیش‌بینی می‌کند، اما انتظار می‌رود که با فعال کردن حساب‌های مستقل و اضافه شدن حساب‌های اعضای اضافی «خانواده‌های وام‌گیرنده»، درآمد کلی بهبود یابد. . بر اساس گزارش نتفلیکس، تخمین زده می‌شود که ۲۲۲ میلیون خانوار پرداخت‌کننده رمز عبور را با ۱۰۰ میلیون خانوار دیگر که می‌توان از آنها درآمدزایی کرد، به اشتراک گذاشت.

نتفلیکس از افرادی که اکانت های خود را با دیگران خارج از خانواده خود به اشتراک می گذارند ملزم می کند برای انجام این کار هزینه پرداخت کنند. پرداخت‌های اضافی قبلاً در برخی از کشورهای آمریکای لاتین انجام شده است و نتفلیکس حدود 3 دلار اضافی برای یک کاربر غیر خانگی دریافت می‌کند. گزارشی از روزنامه وال استریت در ماه دسامبر پیشنهاد کرد که نتفلیکس می تواند کمتر از 6.99 دلار برای اشتراک گذاری حساب در ایالات متحده دریافت کند.

بنابراین ما سخت کار کرده‌ایم تا ویژگی‌های جدید دیگری ایجاد کنیم که تجربه Netflix را بهبود می‌بخشد، از جمله توانایی اعضا برای بررسی دستگاه‌هایی که از حساب خود استفاده می‌کنند و یک نمایه را به یک حساب جدید منتقل می‌کنند. همانطور که ما اشتراک‌گذاری پولی را راه‌اندازی می‌کنیم، اعضای بسیاری از کشورها همچنین می‌توانند اگر بخواهند نتفلیکس را با افرادی که با آنها زندگی نمی‌کنند به اشتراک بگذارند، هزینه اضافی بپردازند.

قیمت گذاری در طرح های Netflix علاوه بر تأثیر بر کیفیت پخش، شامل تماشای چندین دستگاه پشتیبانی شده نیز می شود، اما Netflix نمی خواهد چندین بیننده از یک حساب کاربری استفاده کنند مگر اینکه با هم زندگی کنند. به عنوان مثال، طرح پریمیوم نتفلیکس امکان پخش جریانی Ultra HD 4K و پشتیبانی از تماشای همزمان چهار دستگاه پشتیبانی شده مانند آیفون، آی پد و مک را فراهم می کند، اما در آینده، دسترسی به افراد در همان خانه محدود خواهد شد.منبع

نتفلیکس امروز اعلام کرد که قصد دارد اشتراک‌گذاری پولی را «به‌طور گسترده‌تر» در سه ماهه اول سال 2023 راه‌اندازی کند و سرکوب حساب‌های نتفلیکس را که بین چند خانوار به اشتراک گذاشته می‌شود، گسترش دهد.

شرایط خدمات نتفلیکس هرگز اجازه اشتراک گذاری چند خانواری را نمی دهد، اما نتفلیکس این عمل را برای مدت طولانی مجاز دانسته است که اجرای هزینه برای ارائه دسترسی به حساب به دوستان و خانواده می تواند برخی از مشترکان را ناراحت کند.

نتفلیکس قصد دارد قوانین اشتراک گذاری رمز عبور را از طریق آدرس های IP، شناسه های دستگاه و فعالیت حساب اعمال کند.

نتفلیکس 4
در نامه سهامداران Q4 که تغییرات را توضیح می دهد [PDF]نت‌فلیکس می‌گوید که اشتراک‌گذاری گسترده حساب‌ها توانایی آن را برای سرمایه‌گذاری و بهبود خدمات تضعیف می‌کند.

اشتراک گذاری گسترده حساب امروزی (+100 میلیون خانوار) ​​توانایی بلندمدت ما را برای سرمایه گذاری و بهبود نتفلیکس و همچنین ایجاد کسب و کارمان تضعیف می کند. در حالی که شرایط استفاده ما استفاده از Netflix را برای یک خانواده محدود می کند، ما متوجه هستیم که این تغییری برای اعضایی است که حساب خود را به طور گسترده به اشتراک می گذارند.