مک بوک پرو و ​​مک مینی جدید امروز راه اندازی شد، پیکاپ از فروشگاه اپل اکنون در دسترس است

مک مینی جدید با گزینه های تراشه M2 و M2 Pro در دسترس است. کامپیوتر رومیزی هیچ تغییر عمده ای در طراحی ندارد، اما تنظیمات M2 Pro به چهار پورت Thunderbolt 4 و یک پورت HDMI 2.1 در مقایسه با دو پورت Thunderbolt 4 و HDMI 2.0 در مدل M2 مجهز شده است. از دیگر مشخصات ارتقا یافته می توان به Wi-Fi 6E و Bluetooth 5.3 اشاره کرد.

قابلیت M2 MacBook Pro و Mini
برای سفارش محصول با پیکاپ اپل استور، محصول را به کیف خود در Apple.com یا در برنامه اپل استور اضافه کنید، به تسویه حساب ادامه دهید، گزینه “من آن را برمی دارم” را انتخاب کنید، کد پستی یا کد پستی خود را وارد کنید، انتخاب کنید. یک مکان در دسترس Apple Store، یک تاریخ تحویل را انتخاب کنید و یک پنجره 15 دقیقه‌ای ورود را انتخاب کنید. پرداخت به صورت آنلاین انجام می شود و ممکن است هنگام تحویل گرفتن کارت شناسایی عکس دار معتبر صادر شده توسط دولت و شماره سفارش مورد نیاز باشد.

تاریخ تحویل برای بسیاری از پیکربندی‌های استاندارد از زمان نوشتن 26 ژانویه نشان داده می‌شود، با پیکربندی‌های سفارشی حداقل تا 10 فوریه در دسترس نیست. برخی از پیکربندی‌های استاندارد نیز ممکن است امروز برای خرید حضوری در دسترس باشند، اما در دسترس بودن متفاوت است.

مک بوک پرو جدید از 1999 دلار برای مدل 14 اینچی و از 2499 دلار برای مدل 16 اینچی شروع می شود، در حالی که مک مینی جدید از 599 دلار شروع می شود.منبع

از امروز، مک‌بوک پرو و ​​مک مینی 14 و 16 اینچی جدید برای پیکاپ در فروشگاه‌های اپل در ایالات متحده و سایر کشورها بدون نیاز به پیش‌سفارش در دسترس هستند. سفارشات آنلاین نیز از امروز به دست مشتریان خواهد رسید.

مک‌بوک پروهای جدید با استفاده از جدیدترین تراشه‌های M2 Pro و M2 Max اپل، تا 20 درصد عملکرد CPU سریع‌تر و تا 30 درصد گرافیک سریع‌تر را در مقایسه با مدل‌های نسل قبلی ارائه می‌کنند. لپ‌تاپ‌ها را می‌توان با حداکثر 96 گیگابایت رم پیکربندی کرد، در حالی که قبلاً حداکثر 64 گیگابایت بود. از دیگر پیشرفت‌ها می‌توان به Wi-Fi 6E، یک پورت HDMI 2.1 ارتقا یافته با پشتیبانی از نمایشگر خارجی 8K و یک ساعت عمر باتری اضافی اشاره کرد.