ما می‌خواهیم کیفیت صدا را به جلو ببریم و می‌توانیم این کار را با بسیاری از عناصر دیگر انجام دهیم. ما فکر نمی‌کنیم که کدک در حال حاضر محدودیت کیفیت صدا در محصولات بلوتوث باشد.

در مصاحبه با چه Hi-Fi؟ مهندس اپل Esge Andersen که در تیم آکوستیک این شرکت کار می کند، گفت که اپل معتقد نیست که فناوری بلوتوث فعلی یک عامل محدود کننده در کیفیت صدا برای AirPods باشد. اندرسون اضافه کرد که حتی با وجود فناوری بلوتوث فعلی و استانداردهای کدک، اپل همچنان می‌تواند کیفیت صدا را بهبود ببخشد در حالی که تمرکز شرکت بر قابلیت اطمینان است.

اپل موزیک پخش بدون اتلاف 24 بیت و حداکثر 48 کیلوهرتز و بدون اتلاف رزولوشن بالا تا 192 کیلوهرتز ارائه می دهد و به مبدل خارجی دیجیتال به آنالوگ نیاز دارد.

هفته گذشته مملو از معاملات جمعه سیاه اولیه بود، و اکنون که تعطیلات خرید نزدیک است، همه بهترین فروش هایی که ممکن است در هفته گذشته از دست داده باشید را مرور می کنیم و با تغییر قیمت ها و جدید شدن، به روز می کنیم. معاملات می رسد مانند تمام خریدهای تعطیلات، هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت های بهتری در اواخر فصل به بازار نیاید، اما اگر می خواهید زودتر خرید کنید،…