معرفی بهترین نرم افزارهای ادیت فیلم و اپلیکیشنهای ویرایش ویدیو

از طرفی اگر خودتان مدیر کسب و کار و کارآفرین هستید و علاقهای به کارهای صوتی و تصویری ندارید؛ میتوانید سفارش مدلسازی 3 بعدی ، تدوین فیلم، کلیپ تبلیغاتی و سفارش تیزر را به سایت های دورکاری مثل کارلنسر واگذار کنید. این نرم افزار به خوبی با سایر محصولات ادوبی در جهت تولید و سفارش کلیپ، تبلیغات، انیمیشن ، موشن گرافیک و جلوههای ویژه هماهنگی دارد. این نرم افزار برای تدوینگران ویدئوی تبلیغاتی و تجاری طراحی شده است تا به تقویت آگاهی از برند و افزایش فروش برسند. کاربری ساده و مناسب برای هر سطحی از مهارت در تدوین فیلم است. کاربری بسیار سادهای هم دارد، پس برای کاربران مبتدی هم مناسب است. دارای پوششها، فیلترها، عناوین سفارشی، امکان جابجایی و سایر افکتهای کاربر پسند است. از ویدئو VR 360 درجه حمایت میکند و قابلیت بارگذاری افکتهای جدید را دارد. مجیستو براساس استوری مدنظرتان از ویرایشگر هوشمند ویدئو استفاده کرده و ویدئویی حرفهای را برایتان تهیه میکند. کلیپهای تبلیغاتی که از بهترین نرم افزارهای تدوین فیلم بهره میبرند در قالب استوری های اینستاگرام، تبلیغات فیسبوک یا ویدئوهای یوتیوب، برند و کسب و کارتان را به طور حرفهای معرفی مینمایند.

پس برای پستهای تبلیغاتی اینستاگرام مناسب است. نرم افزار ویرایش فیلم با ویژگیهای کامل جهت تهیه آسان ویدئوهای حرفهای است. پروموداتکام، ابزاری فوق العاده برای ساخت ویدئوهای حرفهای به ویژه برای رسانههای اجتماعی و کلیپ تبلیغاتی و از بهترین نرم افزارهای ادیت فیلم است. پس این نرم افزار برای ساخت کلیپهای تبلیغاتی و موشن گرافیکهای حاوی انیمیشنهای سه بعدی بسیار مناسب است. با این اپلیکیشن روی سیستمهای اندروید و iOS قادر به ویرایش فیلمهایتان هستید. با این اپلیکیشن از عسکهایتان برای تولید محتوای تعاملیتر استفاده میکنید. در ادامه تعدادی از اپلیکیشن های مناسب ویرایش فیلم در اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد. در ادامه به معرفی تعدادی از اپلیکیشنهای تدوین و ویرایش فیلم مناسب موبایل خواهیم پرداخت. در واقع برای پستهای فوری و داغ اینستاگرام مناسب است. کوئیک یکی از نرم افزارهای رایگان ویرایش فیلم و محصول مجله خبری iphone-mobile شرکت GoPro است. گاهی اوقات نرم افزارهای ویرایش فیلم، بخش اصلی تهیه فیلم موفق در حوزه تبلیغات و بازاریابی الکترونیک هستند. کارلنسر در این مقاله به معرفی بهترین نرم افزارهای تدوین و ویرایش فیلم برای سیستم عاملهای مختلف خواهد پرداخت.

ویرایش سریع و خودکار را میسر میکند. امکان اضافه کردن موسیقی، تنظیم و جابجایی فریمها، اصلاح خودکار رنگ و اشتراک گذاری فیلمها در فضای مجازی را دارد. امکان اشتراک گذاری ویدئوها به طور مستقیم در رسانههای اجتماعی وجود دارد. نرم افزاری ساده که امکان ضبط ویدئوها را فارغ از قرارگیری گوشی در سطح افقی یا عمودی، فراهم میکند. ویدئوها با وضوح مختلف HD تا k4 تولید میکند. از فیلمبرداری چند دوربینه پشتیبانی میکند. از فناوری Jump Start استفاده میکند که ویرایش ویدئو ابری را با مزایا و ویژگیهای موجود در دسکتاپ تلفیق میکند. بستر نرم افزاری ویژه که برای ساخت محصولات صوتی و تصویری عالی است. البته وجود ویژگیهای مختلف تا حدی یادگیری این نرم افزار را دشوار کرده است. این برنامه برای اولین بار در سال 2000 به همراه سیستم عامل ویندوز می(Windows Me) ارائه شد. ابزارهایی برای اضافه نمودن افکتها، امکان جابجایی فریمها و اضافه کردن متن به فیلم را دارد. این بستر ویرایش آنلاین با سیستمهای عامل مختلف، دستگاهها و مرورگرهای مختلف سازگار است و در دسترس کاربران مبتدی تا ماهر قرار دارد. ولی در کل برای ویرایش فیلم در سطح پایه مناسب است.

پوشش متنی یا لوگوی برند را روی ویدئو قرار میدهد. نرم افزار حرفهای که روی سیستمهای ویندوز، مک و لینوکس قابل نصب است. به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای ادیت فیلم این نرم افزار با اضافه شدن ویژگی های جدید در طول دو دهه به ابزار تدوین مناسبی برای کاربران عاشق سادگی تبدیل شده است. فایلهای آموزشی زیادی در مورد نحوه کار با این نرم افزار وجود دارد. با این نرم افزار امکان کار همزمان روی چند پروژه، تغییر صحنهها، انتقال کلیپها و فیلمها از یک پروژه به پروژه دیگر را دارید. با این نرم افزار امکان ضبط، ذخیره، مشاهده و به اشتراک گذاری ویدئوها را دارید. نسخه مناسب وب و موبایلی، امکان ویرایش ویدئوها روی کامپیوتر و گوشی را فراهم میکند. از صدها فرمت ویدئویی، تصویری و صوتی روی سیستمهای ویندوز مک پشتیبانی میکند. از فرمت HD و 4K روی فریمهای چند گانه پشتیبانی میکند. از فرمتهای RAW، HDR و ویدئوی 360 درجه پشتیبانی میکند. روی سیستمهای ویندوز، مک، آیفون، آیپد و کیندل قابل استفاده است و با اغلب فرمتهای ویدئویی، صوتی و تصویری سازگار است. دارای دو حالت Free Form و Automatic است که کنترل ویرایش فیلم را در اختیارتان قرار داده یا ادوبی خودش به پیرایش خودکار کلیپ میپردازد.