آیا شخص دیگری با سرویس تلفن همراه خود در سری آیفون 14/14 پرو مشکل اساسی دارد؟ از زمانی که آیفون 13 پرو مکس را تغییر دادم، چیزی جز مشکلات دائمی نداشتم که عبارتند از:
– داده های آهسته (در مواقعی حتی زمانی که درست در کنار یک برج UW 5G)
– افت مکرر سرویس تلفن همراه – توجه به این اتفاق به ویژه زمانی که تلفن 5G را روشن می کند، اما حتی زمانی که تلفن من در حال تماس با Wi-Fi است اتفاق می افتد (این تا جایی است که نمی توانم به طور قابل اعتماد از پیامک برای SMS استفاده کنم)

من سعی کردم تنظیمات شبکه را بازنشانی کنم و گوشی را پاک کنم و به عنوان جدید راه اندازی کنم – هنوز هم همین مشکل است. من حتی یک دستگاه کاملاً جدید دیگر (یکی دیگر از آیفون 14 پرو مکس خارج از جعبه) را امتحان کرده ام که با همین مشکل مواجه شدم – قبلاً به عنوان یک نابغه در اپل کار می کردم بنابراین مطمئن شدم که همه راه حل های ممکن را امتحان کرده ام. طرف من 😅

ویژگی پس زمینه مشکی آیفون 14 Pros in Hand
چندین موضوع در Reddit (1،2،3) و MacRumors انجمن ها مشکلاتی را که مشتریان ورایزون و جدیدترین آیفون اپل با آن روبرو هستند، شرح می دهند. طبق گزارشات کاربران، قدرت سیگنال در آیفون 14 پرو غیرقابل اعتماد و ضعیف است، در حالی که سایر گوشی ها مانند آیفون 13 سال گذشته هیچ مشکلی را نشان نمی دهند.

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل ممکن است تصمیم بگیرد محصولات باقی مانده خود را برای سال 2022، که شامل آیپد پرو، مک مینی به روز شده، و مدل های مک بوک پرو 14 و 16 اینچی می شود، از طریق بیانیه های مطبوعاتی در وب سایت خود به جای یک رویداد دیجیتال منتشر کند. گورمن در آخرین خبرنامه Power On خود گفت که اپل در حال حاضر “احتمالاً محصولات باقی مانده 2022 خود را از طریق بیانیه های مطبوعاتی منتشر خواهد کرد.