به گفته اپل، مدل‌های آیفون 14 که از این جمعه به مشتریان می‌رسند، به‌روزرسانی نرم‌افزاری یک روزه با رفع اشکال در دسترس خواهند بود.

جزیره پویا آیفون 14 پرو
در یادداشت‌های منتشر شده اپل برای این به‌روزرسانی، آمده است: «این به‌روزرسانی باگ‌ها را برای آیفون شما رفع می‌کند و مشکلی را برطرف می‌کند که ممکن است باعث شود برخی از عکس‌ها هنگام زوم کردن جهت افقی در iPhone 14 Pro Max نرم به نظر برسند». به اشتراک گذاشته شده توسط @AppleSWUpdates.

این به‌روزرسانی برای همه مدل‌های آیفون 14 که این جمعه عرضه می‌شوند در دسترس خواهد بود و به سادگی نشان‌دهنده نسخه نهایی iOS 16 با شماره ساخت 20A362 است که اوایل این هفته برای سایر مدل‌های آیفون منتشر شد. دسته اولیه مدل‌های آیفون 14 اپل با نسخه قبلی iOS 16 عرضه می‌شوند، به همین دلیل است که به‌روزرسانی بلافاصله در دسترس خواهد بود.

به نظر می رسد که اپل نیز این به روز رسانی را برای آیفون 14 پلاس منتشر کرده است، اما این دستگاه تا 7 اکتبر راه اندازی نمی شود. این امکان وجود دارد که به روز رسانی جدیدتر iOS 16 تا زمان عرضه آیفون 14 پلاس در دسترس باشد.

اپل iOS 16 را روز دوشنبه پس از چندین ماه آزمایش بتا برای عموم منتشر کرد. ویژگی های کلیدی جدید عبارتند از: صفحه قفل بسیار قابل تنظیم، امکان ویرایش یا عدم ارسال موقت iMessages، بهبود حالت های فوکوس و موارد دیگر. به روز رسانی نرم افزار رایگان با آیفون 8 و جدیدتر سازگار است.

داستان های محبوب

iOS 16 فردا راه اندازی می شود: شش ویژگی جدید که ارزش بررسی دارد

اپل قرار است iOS 16 را دوشنبه 12 سپتامبر به عنوان یک آپدیت رایگان برای آیفون 8 و جدیدتر منتشر کند. iOS 16 دارای بسیاری از ویژگی‌های جدید است، از قفل صفحه قابل تنظیم تا امکان ویرایش موقت یا عدم ارسال پیام‌های iMessages. برای نصب iOS 16 هنگام انتشار به‌روزرسانی، برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید و روی General → Software Update ضربه بزنید. پس از به روز رسانی آیفون خود به …

Kuo: پیش‌سفارش آیفون 14 پلاس بدتر از آیفون 13 مینی است، استراتژی محصول «شکست»

به گفته مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل، آیفون 14 و آیفون 14 پلاس نتایج «بد» پیش فروش داشته اند، که نشان می دهد موقعیت اپل برای دو مدل استاندارد جدید ممکن است شکست خورده باشد. کو در آخرین پست خود در -14-first-weekend-online-pre-order-survey-110411040b5d در Medium توضیح داد که آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس نتایج “خنثی” و “خوب” پیش خرید را داشته اند. …

همه ویژگی‌های iOS 16 که تا اواخر امسال به آنها نخواهید رسید

معمولاً چندین ویژگی وجود دارد که اپل نمی تواند آنها را قبل از اولین انتشار رسمی نسخه اصلی جدید iOS به پایان برساند، و امسال نیز به نظر می رسد تفاوتی نداشته باشد، در مجموع 9 ویژگی iOS 16 اکنون تایید شده است که در آن وجود ندارند. اولین نسخه عمومی سیستم عامل جدید سال گذشته، SharePlay، شناسه‌های دیجیتال در اپلیکیشن Wallet و Universal Control از جمله تعداد زیادی از …

ظرفیت باتری آیفون 14 برای هر چهار مدل قبل از عرضه فاش شد

اپل ظرفیت باتری آیفون 14 جدید خود را تبلیغ نمی کند، اما MacRumors این اطلاعات را از پایگاه داده نظارتی چین به دست آورده است. از هر چهار مدل آیفون 14، سه مدل دارای ظرفیت باتری بزرگ تری نسبت به سری آیفون 13 هستند، به استثنای آیفون 14 پرو مکس که به باتری کمی کوچکتر در مقایسه با آیفون 13 پرو مکس مجهز شده است.

اپل تأیید می کند که نمایش درصد باتری iOS 16 در برخی از مدل های آیفون موجود نیست

سه شنبه 13 سپتامبر 2022 ساعت 1:00 بامداد به وقت محلی توسط سامی فتحی

پس از انتشار عمومی iOS 16، اپل تأیید کرده است که کاربران مدل‌های قدیمی‌تر آیفون، امکان نمایش درصد باتری آیفون خود را مستقیماً در نوار وضعیت از دست خواهند داد. در یک سند پشتیبانی به روز شده، اپل می گوید که نمایش درصد باتری جدید در iPhone XR، iPhone 11، iPhone 12 mini و iPhone 13 mini موجود نیست. اپل هیچ …