محفظه هدست واقعیت مختلط اپل با جزئیات بیشتر به بیرون درز کرده است

هدست ریبون قسمت sonny


در همین حال، ظاهراً یک نمایشگر رو به بیرون می‌تواند حالات چهره دارنده هدست را به اطرافیان نشان دهد تا احساس انزوا در هنگام استفاده از دستگاه را کاهش دهد. نمایشگر دارای نرخ تازه سازی بسیار پایین و مصرف انرژی کمتری برای جلوگیری از تخلیه باتری خواهد بود.

این تصاویر قبلا توسط یکی از کاربران توییتر با سابقه به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق در مورد اجزای اپل به بیرون درز کرده بود، اما در تصاویر اصلی شماره قطعه محو شده بود. در مقابل، تصاویر دیکسون اعدادی را نشان می‌دهند که به طور بالقوه می‌توانند به آسانی سایر قسمت‌ها را شناسایی کرده و در صورت ظهور اجزای فاش شده بیشتر، به عنوان قانونی تایید شوند.

شایعات حاکی از آن است که این هدست دو تا سه نمایشگر خواهد داشت. دو نمایشگر میکرو OLED 4K با وضوح بالا با حداکثر 3000 پیکسل در هر اینچ برای وضوح کلی 8K وجود خواهد داشت. انتظار می رود سونی ماژول های نمایشگر مورد استفاده اپل را تامین کند، هرچند اپل ممکن است از برخی از نمایشگرهای OLED سامسونگ نیز استفاده کند.

طبق گزارش ها، اپل هفته گذشته این هدست واقعیت ترکیبی را به 100 مدیر برتر این شرکت در تئاتر استیو جابز به نمایش گذاشت. انتظار می رود اپل این هدست را در اواخر سال، مدتی پس از معرفی آن در WWDC عرضه کند. بر اساس یک گزارش، تولید انبوه این هدست در حال انجام است، اما گفته می‌شود برخی از کارمندان اپل نگران سودمندی و قیمت این هدست هستند.

منبع

گفته می شود که نمایشگرهای Micro OLED مستقیماً بر روی ویفرهای تراشه ای ساخته می شوند تا روی یک بستر شیشه ای، که منجر به نمایشگرهایی باریک تر، کوچکتر و کارآمدتر می شود.

روبان هدست sonny
تصاویر با وضوح بالا، نماهای نزدیک از کابل های روبانی را ارائه می دهند که به شکلی شبیه یک محفظه عینکی است که دور چشم ها را احاطه کرده است، که نشان می دهد از آنها برای اتصال اجزای نمایشگر روی برد مدار اطراف استفاده می شود.

با توجه به اینکه شایعه شده هدست واقعیت مختلط اپل احتمالاً در 5 ژوئن در جریان سخنرانی افتتاحیه WWDC تیم کوک رونمایی می شود، سانی دیکسون افشاگر شناخته شده است. تصاویر واضح تری را در توییتر به اشتراک گذاشت از تنها اجزای لو رفته ای که تاکنون برای دستگاه دیده ایم.