لیست قیمت تجهیزات خانه هوشمند 22 شهریور ایمالز

لیست قیمت تجهیزات خانه هوشمند 22 شهریور ایمالز

وقتی از خانه هوشمند حرف می زنیم منظورمان ابزار یا ربات های کاملا جدید و فوق پیشرفته نیست.(البته اگر شما بخواهید اینطور هم می شود). به این طریق که داده های مصرف مشتری بین لوازم منزل به اشتراک گذاشته شده و کارها به دلخواه مشتری بصورت خودکار درمی آیند. البته سارقان تنها تهدیدی نیستند که برای آن نیاز به زنگ هشدار هوشمند دارید؛ شما می‌توانید دتکتور دودی و دتکتور گاز مونوکسیدکربن تهیه و نصب کنید و کمتر نگران خسارت جانی و مالی باشید. در ادامه بخش قبل سعی می کنیم با اپلیکیشن و قابلیت های آن و همچنین محصولات Life Smartبیشتر آشنا شویم. تو این مقاله میخوایم در مورد آیفون تصویری های هوشمند سری R29 صحبت کنیم و با قابلیت هاش آشنا بشیم ، کمپانی آکووکس این مدل… می‌توانید برای هر رویداد یک سناریو طراحی کنید تا فقط با لمس یک کلید یا آیکن تمام خانه به یکباره آماده شود.

  • با توضیحاتی که در بالا ارائه شد دیگر تعجب آور نیست که بگوییم شما به معنای واقعی کلمه پادشاه یا ملکه ی منزلتان خواهید شد.
  • البته این سیستم‌ها قدری متفاوت‌تر از سیستم‌های معمولی روشنایی بوده و بیشتر از چند لامپ عادی می‌باشد.
  • اسم این اپلیکیشن مخفف «If This Then That» به‌معنی «اگر این، پس آن» است و سرویسی است که در آن فعالیتی در یک دستگاه منجر به انجام فعالیتی دیگر در دستگاهی متفاوت می‌شود.

راهنمای کامل راه اندازی و استفاده از وسایل خانه هوشمند آسانه در قسمت آموزش سایت در دسترس است. وسایل هوشمند علاوه بر ذخیره برنامه های تنظیم شده بصورت داخلی ، قابلیت اجرای برنامه ها و سناریو های ذخیره شده بر روی سامانه اینترنتی را دارند. کنترل اتوماتیک سیستم گرمایش و سرمایش از طریق یونیت های کنترل دما بدون نیاز به تنظیم دستی شیرها، رادیاتورها و … . هر کسی انتظار دارد که در منزل یا محیط کار خود آسایش و راحتی داشته باشد.

کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی مدل ZHTZ02LM

تجهیزات برقی مدرن باید در عین عملکرد مناسب، راحتی و آسایش را در محیط های کاری و مسکونی به ارمغان آورند. در کمال آرامش از سیستم خانه هوشمند خود استفاده کنید چرا که پس از تمامی مراحل انجام شده ما همچنان در کنارتان خواهیم بود و با پشتیبانی های خود شما را تنها نخواهیم گذاشت. این عملگرها به عنوان کلید در خانه هوشمند عمل می کنند و باعث روشن ، خاموش شدن چراغ ها ، فن کویل ، موتورها و … سنسورهای PIR یا Passive Infra-Red برای تشخیص حرکت بر مبنای نور مادون قرمز ناشی از گرمای موجود در محیط کاربرد دارند.

هرگز پشت درب نمی مانید!

از مزایای مهم استفاده از سیستم‌های خانه هوشمند bms، افزایش راحتی و رضایت افراد در جهت رفع نیازهای آن‌ها در خانه است. کسب رضایت شما و خانواده‌تان و برقراری آرامش و امنیت برای آن‌ها، هوشمند سازی ساختمان آکو اولویت اول ماست. آیریک با به کارگیری متدهای روز دنیا و روش‌های نوین، خدمات خانه هوشمند بی سیم (اسمارت هوم) منحصر به فرد خود را ارائه می‌دهد. با هوشمند کردن محیط زندگی و کار، آسایش را برای خود و دیگران تضمین خواهید کرد.

در روش هایی که بدون استفاده از سیم دستگاه ها و تجهیزات با یکدیگر ارتباط دارند، از پروتکل هایی مانند ENocean ،Zway ،Zigbee و … استفاده می شود. در هنگام وقوع آتش سوزی در یک طبقه از ساختمان، سیستم اعلان حریق عمل کرده و از توقف آسانسور در آن طبقه جلوگیری می شود. با خروج کارمندان از اتاق، چراغ ها پس از مدت معینی خاموش شده و با ورود آن ها مجدداً روشن می شوند. مسافر کارت خود را جلوی درب آسانسور گرفته و پس از وارد شدن، نیازی به زدن هیچ دکمه ای نیست. آسانسور به صورت خودکار اطلاعات مربوط به طبقه اتاق را از روی کارت او خوانده و در طبقه مربوط توقف می کند. میکروفن با آن می توان صدای محیط را ضبط کرده و به سیستم مرکزی یا دستگاه ضبط کننده ارسال کرد.

با نصب سیستم اسمارت هوم، می‌توانید میزان مصرف انرژی برای روشنایی‌ها، تهویه مطبوع و آب مصرفی را رصد کنید و سعی در کاهش آن داشته باشید. بهره‌گیری از لوازم خانه هومند به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. از هوشمند سازی روشنایی ، آبیاری ، سیستمهای امنیتی ، گرمایش و سرمایش و هر آنچه نیاز به کنترل دقیق تر و البته خارج از محل دارد.

مشتریان محترم شهرستان ها در صورت ثبت و پرداخت خرید خود قبل از ساعت 12 ارسال در همان روز و پس از ساعت 12 فردای آن رو توسط پست هوایی انجام می شود که در بازه زمانی 24 تا 48 ساعته به مقصد خواهد رسید. COSS پروتکل RF خصوصی و توسعه یافته شده توسط کمپانی LifeSmart است که ارتباطات RF را بهینه می کند و روند توسعه محصول را ساده می… نمایشگاه صنعت ساختمان همزمان با افتتاح محل جدید دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان در سال 1399 برگزار شد.

در صورت خراب شدن هر کدام از تجهیزات (مثلا سوختن یک لامپ)، به صورت خودکار اطلاعات مناسب به مرکز کنترل و اپراتور ارسال می شود. با اتمام ساعات اداری و خروج کلیه کارمندان از اداره، نقطه تنظیم دما کاهش یافته و در طول ساعات شب، سیستم گرمایش انرژی کمتری مصرف می کند. امروزه در اغلب هتل ها به جای کلید، از کارت های هوشمند استفاده می شود. با استفاده از شبکه ایتنرنت، دوربین های نصب شده در منزل را کنترل نموده و تصاویر آنها را دریافت کند. نقطه تنظیم دما کاهش یافته و سیستم گرمایش، انرژی کمتری برای گرم کردن ساختمان مصرف می کند.