قیمت گوشی اپل

توجه داشته باشید که گوشی اپل رجیسترنشده تنها یک ماه مهلت استفاده از اپراتورهای داخلی را دارد. برای کاربری که به این نتیجه رسیده در میان گوشی های آیفون به سراغ بهترین گزینه برود طبیعتاً تنها یک سؤال باقی میماند که گوشی ایفون مورد علاقهاش را از کجا و چگونه تهیه کند؟ شما میتوانید از طریق این بخش بررسی تخصصی انواع آیفون جدید و ایفون های قدیمی را مشاهده کنید و سوالات خود در مورد این محصول را نیز از کارشناسان و دیگر کاربران بپرسید. همچنین نظرات و خلاصه بررسیهای کاربران در مورد هر محصول نیز در صفحه محصول قابل مشاهده است. اپل علاوه بر بهکارگیری حسگرهای دوربین باکیفیت، پردازش تصویر فوقالعادهای انواع آیفون قرار داده است که باعث میشود، خروجی عکسی که با ایفون گرفته شده، عالی باشد.آیفون ها در سالهای اخیر بیش از آنکه به عکاسی خوب شهره باشند به فیلمبرداری مثالزدنی خود شناخته میشوند. اپل در ابتدای فعالیت بخش موبایل، سالانه یک گوشی ایفون را رونمایی و عرضه میکرد. اولین گوشی آیفون اپل در سال ۲۰۰۷ معرفی شد؛ البته بخش موبایل اپل از چندین سال قبل، فعالیت خود را آغاز کرده بود و تجربهای پیش از معرفی گوشی آیفون با شرکتی به نام موتورولا داشت. کل دستگاههایی که از iOS به عنوان سیستمعامل بهره میبرند از نظر تعداد یک دهم دستگاههای اندرویدی هم نیستند؛ اما تعداد کاربران iOS و تعداد دانلودها و خریدهای اپلیکیشن این سیستمعامل پا به پای اندروید پیش میرود.جالب است بدانید برخلاف اندروید که معمولا تا ۲ سال به طور رسمی پشتیبانی میشود، اپل آپدیتهای iOS را تا ۵ سال برای گوشی های ایفون ارائه میکند.

از این رو، گوشی ایفون همواره گزینهی خرید افراد متمول بوده است. آخرین سری گوشی های اپل یعنی آیفون ۱۳ شامل چهار گوشی است که گرانترین آنها که بهترین گوشی اپل تا به امروز محسوب میشود، آیفون ۱۳ پرو مکس و ارزانترین آیفون ۱۳ مینی نام دارد.نکتهی جالب در گوشی های آیفون این است که حتی در ارزانترین نسخه کیفیت تجربهی کاربری قربانی قیمت ایفون نشده است. دردسرهایی مثل ساخت اپل آیدی، دشواری در استفاده از برخی برنامهها و حتی محدودیت استفاده از بلوتوث به دلیل امنیت بالای سیستمعامل iOS مواردی هستند که هرچند کار را برای کاربر ایرانی سخت میکند؛ اما معمولا راهکارهایی برای حل آنها وجود دارد. برخلاف سایر شرکتها که تعداد گوشیهای عرضهشدهی آنها در سال گاهی به ۴۰ گوشی نیز میرسد، شرکت آمریکایی تمرکز خود را روی کیفیت، بازاریابی و فروش و خدمات و پشتیبانی گوشی آیفون معطوف میکند. بااینحال، نتیجهٔ حاصلشده از همکاری دو شرکت برای اپل قابل قبول نبود و به اصرار استیو جابز، سری گوشی هوشمندی به نام آیفون خلق و به علاقهمندان معرفی شد.اولین نسخه از گوشی ایفون چنان تأثیری روی مارکت تلفنهای هوشمند داشت که بسیاری از شرکتها در طراحی محصولات جدیدشان از آیفون الگو میگرفتند. آیفون نامی است که از ابتدا با تصمیم استیو جابز، بنیانگذار شرکت اپل روی انواع گوشی اپل گذاشته شد.

قیمت گوشی اپل نیز متأثر از همین موارد است. آپدیت همزمان تمام گوشی های اپل نکته دیگری است که آیفون را از نظر آپدیت یک پله بالاتر از رقبای اندرویدی قرار میدهد.اکثر محدودیتهای استفاده از موبایل اپل در ایران از تحریمهای دولت آمریکا و نبود نمایندگی رسمی نشأت میگیرد. حذف شده از نوع اقتصادیتر انتخاب شدهاند.بخش موبایل اپل با نیمنگاهی به بازارهایی مانند هند و چین، مدلهایی با پسوند مینی و SE را تولید میکند تا خرید آیفون برای بازهی وسیعتری از کاربران امکانپذیر باشد. کیفیت ساخت بالا، سختافزار قدرتمند مانند پردازنده، دوربین و شهرت برند از جمله دلایل قیمت بالای محصولات اپل مجله خبری iphone-mobile هستند. آیفونها و محصولات اپل عموما بازار بالاردهها و پرچمداران را هدف قرار دادهاند و در بازار محصولات میانرده و اقتصادی حضوری ندارند. اپل از ابتدا بازار هدف خود را قشر مرفه جامعه قرار داده بود. گوشی اپل تا چند سال آپدیت دریافت میکنند؟ این شرکت همواره طی مراسمی که به طور سالیانه برگذار میشود از یک تا چند گوشی آیفون رونمایی میکند.

رفته رفته کوپرتونشینها تصمیم گرفتند برای پاسخ به نیاز بخش بیشتری از بازار و تنوع بخشیدن به قیمت گوشی آیفون محصولات خود را در چند نسخه عرضه کنند. گوشی های آیفون ریفربیشد، دستگاههایی هستند که به اپل مرجوع شده و پس از حل مشکل مجددا وارد بازار شدهاند.برای اطمینان از ریفربیشد نبودن گوشی ایفون دو راه وجود دارد. آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس و آیفون ۱۳ مینی جدیدترین گوشیهای آیفون بازار هستند. به همین جهت، پردازندهی آیفون SE 2020 با آیفون ۱۱ پرو مکس تفاوتی ندارد. زومیت امکان مقایسهٔ مشخصات سختافزاری و قیمت گوشی های آیفون اپل با محصولات دیگر را در اختیارتان قرار داده که درواقع امکان بررسی ویژگیهای ظاهری و سختافزاری انواع آیفون با نمونههای دیگر را فراهم میسازد و تا بتوانید بهترین گوشی اپل با توجه به سختافزار مدنظرتان را انتخاب کنید. در کادر موجود در این صفحه شماره سریال دستگاه خود را وارد کنید. خیر، این امکان وجود ندارد بنابراین حتما پیش از خرید به کافی بودن ظرفیت برای کاربری خود دقت کنید. اگر پس از بررسی قیمت روز آیفون متوجه فروشگاهی شدید که در آن قیمت موبایل آیفون مد نظر شما به طرز غیرمنطقی پایین است بهتر است احتمال ریفربیشد بودن گوشی را بررسی کنید.