قیمت آبی توییتر به 8 دلار در ماه افزایش می یابد، شامل علامت تأیید تأیید و سایر ویژگی های جدید می شود

قیمت‌گذاری آبی توییتر بر اساس کشور «متناسب با برابری قدرت خرید» تعدیل می‌شود و ماسک گفت که نوعی «بای پس از پرداخت» برای ناشرانی که «مایل به همکاری با آن‌ها هستند» وجود خواهد داشت. [Twitter]”منبع

ماسک همچنین اشاره کرد که توییتر بلو یک علامت آبی برای اهداف تأیید به مشترکان ارائه می دهد، ویژگی که در حال حاضر محدود به افرادی است که در معرض سرقت هویت هستند مانند افراد مشهور، روزنامه نگاران و سایر تأثیرگذاران برجسته.

سیستم اربابان و دهقانان فعلی توییتر برای افرادی که علامت آبی دارند یا ندارند، مزخرف است. قدرت به مردم! آبی برای 8 دلار در ماه. — ایلان ماسک (@elonmusk) 1 نوامبر 2022

مشخص نیست این بیت آخر چه معنایی دارد، اما توییتر به طور ناگهانی دسترسی بدون تبلیغات توییتر آبی به سایت های خبری شرکت کننده در برنامه را متوقف کرد. MacRumors برای ارائه مقالات بدون آگهی به مشترکان Twitter Blue با توییتر همکاری کرد و در 31 اکتبر، توییتر اعلان‌هایی را ارسال کرد مبنی بر اینکه مقالات بدون آگهی تا پایان روز کاری غیرفعال می‌شوند.

در این ایمیل، تیم آبی توییتر گفت که منابع به جای آن بر «افزایش ارزش اضافی» برای اعضای توییتر آبی متمرکز خواهند شد و به‌روزرسانی توییتر بلو «در هفته‌های آینده» ارائه خواهد شد.