فروش لوازم جانبی جمعه سیاه اپل شامل بهترین قیمت‌های سال در AirTag، شارژر MagSafe و قاب‌های رسمی آیفون 14 است.

آمازون با شروع AirTag 4-Pack، لوازم جانبی ردیابی چند بسته را برای آن در نظر گرفته است 79.99 دلار، از 99.00 دلار کاهش یافته است. این یک بازی با قیمت پایین همیشه در این دستگاه است و از هم اکنون فقط بسته 4 برای جمعه سیاه تخفیف دارد.

برای لوازم جانبی MagSafe، ما شاهد فروش هر دو آمازون و ورایزون هستیم. در مجموع، ورایزون بهترین فروش را دارد، اما آمازون یا با این قیمت‌ها مطابقت دارد یا معاملاتی ارائه می‌دهد که به پیشنهادات کم سابقه ورایزون نزدیک است.

لوازم جانبی برای چراغ های جمعه سیاهتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

در نهایت، آمازون همچنین تخفیف‌های زیادی را روی قاب‌های رسمی MagSafe اپل برای آیفون 14 و آیفون 14 پرو دارد. شما می توانید هر موردی که در زیر لیست شده است را بر اساس مدل پیدا کنید، و بسیاری از آنها رنگ های متعددی را مشاهده می کنند که به قیمت های بی سابقه ای رسیده اند. کیف چرمی MagSafe با پشتیبانی Find My نیز وجود دارد 44.99 دلار، از 59.00 دلار کاهش یافته است.

با وجود اینکه هنوز چند روز از جمعه سیاه باقی مانده است، فروش اولیه این آخر هفته در نوسان کامل است. امروز ما قیمت پایین همیشه در AirTag 4-Pack، تخفیف‌های متعدد در سری قاب‌های رسمی آیفون 14 و آیفون 14 پرو MagSafe و تخفیف‌های خوب برای لوازم جانبی شارژر MagSafe اپل را دنبال می‌کنیم.

در آمازون، می توانید شارژر MagSafe را برای آن تهیه کنید 29.99 دلار، بسته باتری MagSafe برای 74.99 دلارو MagSafe Duo Charger برای 97.49 دلار. همه اینها یا مطابق یا تقریباً مطابق با معاملات Verizon هستند.

چراغ های تعطیلات قاب آیفون 14 آبی

آیفون 14

آیفون 14 پلاس

آیفون 14 پرو

آیفون 14 پرو مکس

میتونی پیدا کنی همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما برای هر چیز دیگری، ما همه بهترین معاملات فصل مربوط به اپل را در سایت خود پیگیری می کنیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2022 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.منبع magsafe شارژر چراغ آبی


در Verizon، می توانید شارژر MagSafe را برای آن تهیه کنید 29.99 دلار، از 39.00 دلار کاهش یافته است. بسته باتری MagSafe به پایان رسیده است 74.24 دلار، از 99.00 دلار، و شارژر MagSafe Duo کاهش یافته است 96.74 دلار، از 129.00 دلار.