طبق گزارش‌ها، اپل از مونتاژکننده اصلی آیفون خود، فاکس‌کان خواسته است تا بخشی از ظرفیت تولید آیفون 14 را به مدل‌های Pro تغییر دهد تا تقاضای بالا را برآورده کند. دیجی تایمز گزارش می دهد که سازندگان قطعات در زنجیره تامین اپل کاهش سفارش برای هیچ مدلی دریافت نکرده اند، اگرچه ممکن است به آنها گفته شده باشد که نسبت های ارسال را برای دستگاه های مختلف کمی تنظیم کنند.

در وب‌سایت اپل، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس در چندین پیکربندی تخمین زده می‌شود که طی هفته‌ها عرضه شوند. در مقابل، مدل‌های آیفون 14 با فروش کم مواجه شده‌اند و دستگاه‌ها بدون تأخیر برای سفارش از وب‌سایت اپل در دسترس هستند و به راحتی در فروشگاه‌ها در دسترس هستند.

شایعات حاکی از آن است که اپل در ماه آینده مدل های جدید آیپد پرو 11 و 12.9 اینچی را معرفی خواهد کرد. آی‌پدهای جدید اولین به‌روزرسانی سری آی‌پد پرو از آوریل 2021 خواهند بود و به‌روزرسانی کلی افزایشی خواهند بود که قابلیت‌ها و عملکردهای جدیدی را برای آی‌پد رده بالا به ارمغان می‌آورد. طبق گزارش‌ها، اپل در ماه اکتبر رویدادی را برای معرفی مدل‌های جدید iPad Pro برنامه‌ریزی می‌کند.