فروش آسانسور بزرگترین فروشگاه قطعات آسانسور قیمت آسانسور رایا آسانسور

در این آسانسورها یک موتور سه فاز غوطه ور در روغن به همراه یک شیر الکتریکی مخصوص که اصطلاحاً پاور یونیت نامیده می‌شوند وظیفه تأمین فشار روغن برای جک هیدرولیک را داراست. برای راه‌اندازی موتور به خاطر وجود موتورهای قوی تر در صورت استفاده از درایو یا سافت استارتر نیاز به هزینه بسیار بالاتری است پس لذا معمولاً برای شروع به کار موتور پمپ هیدرولیک از سیستم رایج ستاره – مثلث استفاده می‌شود. آسانسور کلمه ای فرانسویست که به زبان ساده اتاقکی است عمدتا به شکل مستطیل که به آن کابین آسانسور میگویند و به افراد کمک میکند که خود یا وسایل را به طبقات بالایی و یا طبقات زیرین برسانند. به عبارت دیگر آسانسور وسیله حمل و نقل عمودی میباشد که حرکت بین طبقات را سهولت و سرعت میبخشد، آسانسور ها به کمک الکترو موتور های مختلفی کار میکنند.این الکترو موتور ها اکثرا بالای آسانسور در اتاقی به نام موتور خانه قرار دارند. الکترو موتور ها دارای فلکه هایی هستند که این فلکه ها شیار هایی برای قرار گرفتن کابل های فولادی یا به اصطلاح سیم بکسل را دارا هستند.

  • از جمله مزیت های این نوع از آسانسورها می توان ایمنی بالای آن را نام برد و از معایب آن به گران بودن آن نسبت به سایر آسانسورها اشاره کرد.
  • همچینن موتور آسانسور گیرلس بازدهی بیشتری دارد و دارای نویز و صذای کمتری است و نیاز کمتری به تعویض قطعات دارد.
  • برای اینکه کابین آسانسور از طریق کفشک ها بتواند در مسیری صاف و مستقیم رفت و آمد کند، از ریل های آسانسوری که شاخه های 5 متری است و به همدیگر متصل می گردند، استفاده می شود.
  • شما نیز می توانید نمونه هایی از بهترین انواع این مدل بالابرها را از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید و با توجه به سلیقه ی خود، بهترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید.

آسانسورهای مسافربر برای حمل افراد طراحی شده‌اند و می‌توانند در اشکال مختلفی باشند. از آن جایی که این آسانسورها مسافران را حمل می‌کنند، باید شرایط و استانداردهای خاصی را برای اطمینان از ایمنی آن‌ها در نظر بگیرند. آن ها می‌توانند در گستره ای از اندازه ها قرار بگیرند و تعداد مختلفی از مسافران را حمل کنند. تابلو فرمان آسانسور اشتارک آلمان که توسط شرکت آریان آسانسور به فروش می رسد بهترین تابلو فرمان آسانسور وارداتی است.

اکثر این خرابی ها در اثر برخورد موانع به درب آسانسور در هنگام بسته شدن و یا نگه داشتن درب کابین آسانسور توسط افراد به منظور جلوگیری از بسته شدن آن است. به این منظور و جهت جلوگیری از ایجاد مانع در بین درب آسانسور از سنسورهای چشمی درب و پرده نوری آسانسور به عنوان یکی از قطعات ایمنی در سیستم های آسانسوری استفاده می شود. شرکت آسانسور و پله برقی هیرو در زمینه سرویس و‌ نگهداری آسانسور، آسانسور خودروبر، آسانسور هیدرولیک، آسانسور صنعتی، آسانسور روملس، آسانسور باربر و اخذ استاندارد ادواری آسانسور فعالیت میکند. یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی های بسیاری از خریداران آسانسور را، قیمت این تجهیزات شکل داده است. شما می توانید از همین وب سایت پیش روی خود، متفاوت ترین انواع بالابرها را مورد بررسی قرار داده و با توجه به سلیقه و قدرت مالی خود، مناسب ترین این محصولات را سفارش دهید.

آسانسور شیک

اما در اکثر موراد و به طور معمول شاخص L به معنای همان لابی است. از ویژگی های آن ها، لوستر ها و مبلمان لوکس و کف فرش شده آن را چک کنید می باشند. در این آسانسور ها مسافران در آرامش می نشینند تا به طبقات دیگر برسند. البته سیستم های جدیدی نیز وجود دارد که به فضای چاهک و بالاسری بسیار کمتری نیاز دارد، ولی هزینه بسیار بالایی دارد. در سیستم سه به یک و چهار به یک » سیستم بکسل بندی تقریبا به همین صورت است اما با این تفاوت که تعداد فلکه های هرزگرد و نحوه جایگذاری آنها متفاوت میباشد.

بی شک هزینه های مربوط به استفاده از این مدل بالابرها بسیار بالاتر از دیگر انواع بالابرها بوده و شما می توانید با توجه به ارزش ملکی ساختمان خود و بودجه ای که می توانید تامین کنید، یکی از بهترین و شیک ترین این تجهیزات را تهیه و نصب نمایید. در بالابرهای لوکس از نورپردازی بسیار حرفه ای و بی نظیری نیز استفاده شده است که حس بسیار خوبی را برای افرادی که از این تجهیزات استفاده می کنند، القا می نماید. استاندارد آسانسور هم به دو نوع استاندارد های اولیه و ادواری تقسیم میشوند.

این نوع درب، بهترین درب برای نصب در آپارتمان های مدرن است زیرا به صرفه جویی در فضای راهروها کمک می کند و به دلیل اینکه دارای ماهیت جمع شوندگی است نقل مکان به داخل یا خارج از آپارتمان را ساده می کند. این نوع آسانسورها برای نصب، احتیاجی به سکوی بار یا هر نوع قاب فولادی ندارند، به همین دلیل بارگیری به صورت مستقیم انجام می شود. تاریخچه ورود آسانسور به ایرانبعد از سیر تحولی که آسانسور داشت، نوبت نصب در ساختمان های مسکونی و سازمان ها رسید. در طی سفری که ناصرالدین شاه به فرنگ داشت، آسانسورها نظر ناصرالدین شاه را به خود جلب کردند.

سیم 6 زوج آسانسور

فروش آسانسور بزرگترین فروشگاه قطعات آسانسور قیمت آسانسور رایا آسانسور

شما نیز می توانید با توجه به تعداد طبقات ساختمان خود و بودجه ای که در اختیار دارید، یکی از مناسب ترین و بهترین این تجهیزات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. شامل پیچ و مهره، لقمه و براکت می شود و وظیفه ی اصلی ریل آسانسور، یکسان نگه داشتن مسیر حرکت کابین و قاب وزنه است. همچنین ریل ار وقوع نوساناتی که در هنگام سوار شدن افراد به کابین رخ می دهد، جلوگیری می نماید. ریل به جز موارد نامبرده شده در ایمنی آسانسور نیز نقش مهمی دارد. ریل ها در انواع مختلف آسانسور به صورت جفت یعنی (ریل های T5 و T9 ) به فروش می رسند. این که یک آسانسور به چه تعداد ریلی نیاز دارد، به مسافتی که کابین طی می کند (تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان) و همچنین به تمامی تعداد توقف های آسانسور بستگی دارد.

۲. آسانسور مغناطیسی