فروشگاه پرچمدار بمبئی اپل در ماه آوریل افتتاح می شود و پس از آن فروشگاه دوم در دهلی نو

هند در چند سال گذشته به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات اپل اهمیت بیشتری در اپل پیدا کرده است. در سال 2020، اپل فروشگاه آنلاین خود را در هند افتتاح کرد و به مشتریان هندی راهی مستقیم برای خرید محصولات مستقیماً از اپل بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی مجاز حق بیمه ارائه داد.

اپل پس از چندین تاخیر، ماه آینده فروشگاه خرده فروشی هند را در بمبئی افتتاح می کند و به زودی فروشگاه دیگری در دهلی نو خواهد بود. اکونومیک تایمزبه نقل از مدیران صنعت.

این فرد گفت: “تجهیزات برای هر دو فروشگاه تکمیل شده است.” “در واقع، چیدمان برای فروشگاه دهلی قبل از بمبئی تکمیل شد.”

اپل تولید برخی از مدل های آیفون از جمله آیفون 14 را در هند آغاز کرده است، زیرا به نظر می رسد فراتر از چین تنوع داشته باشد. تامین کننده اپل فاکسکان 500 میلیون دلار در این کشور سرمایه گذاری کرده است تا قابلیت های تولید را افزایش دهد.

به گفته منابع این روزنامه، دومین فروشگاه کوچکتر 10000 تا 12000 فوت مربعی در مرکز خرید Select CityWalk دهلی نو در ماه آوریل تا ژوئن، احتمالاً تنها چند روز پس از افتتاح فروشگاه بمبئی راه اندازی می شود. اپل در ماه ژانویه به استخدام در فروشگاه ها خیره شد.

هند یکی از بهترین بازارها برای اپل در چند سال گذشته بوده است. در سه ماهه منتهی به دسامبر، این شرکت به رکورد فروش کلی در کشور دست یافت. بر اساس یک گزارش، هند همچنین قرار است منطقه فروش خودش در اپل باشد که به این کشور «برجستگی فزاینده‌ای» در داخل شرکت می‌دهد.منبع

مدیر صنعت گفت: “اما از آنجایی که بمبئی پرچمدار اپل استور در هند خواهد بود، ابتدا در ماه آینده افتتاح می شود. فروشگاه دهلی نیز به زودی پس از آن افتتاح خواهد شد.”

سیب هند
فروشگاه بمبئی که در مرکز خرید جیم ورلد درایو واقع شده و مساحتی بالغ بر 22000 فوت مربع دارد، نقطه عطفی مانند فروشگاه های اپل در لس آنجلس، نیویورک، پکن و سنگاپور خواهد بود.

در حالی که بیشتر مردم هند از دستگاه‌های اندرویدی استفاده می‌کنند، این دومین بازار بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است و اپل این پتانسیل را دارد که با گزینه‌های محصول مقرون‌به‌صرفه‌تر نفوذ کند.